6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sevgilimin doğum günü var ama benim hiç param yok?

buradan çok güzel fikirler çıkıyor. o yüzden sormak istedim. şimdi benim canım sevgilimin haftasonu doğum günü. ama ben aylardır işsizim ve hiç param yok böyle büyük organizasyonlar yapamam ama küçük de olsa guzel zaman geçirebileceğimiz bir aktivite istiyorum. ne bileyim beraber spaya gitmek gibi birşey. başka fikriniz var mı?

1. süslücüm bütçen ne kadar bi de başbaşa kaşabileceğiniz bir ev var mı ona göre fikirverelim

13 mart 13:39

2. Ben hep fotoğraf gibi fikirleri çok severim süslü. Anı olarak güzel bir fotoğraf ve bir ikea çerçevesi yapabikirsin. Ya da daha komikleştirebilir fotoğraftan kafalarınızı kesip çizebilirsin devamını sizin aranızdaki bi muhabbetle.  Düşündüğün aktivitenin yanında onu da hediye edersin. bence mum üfletmek de adettendir. İsterse pilav sevsin pilava mum dik ama mum şart. Spa çok hoş fikirmiş ama yine masraflı olabilir. Hava güzel olursa açık havada (alkol kullanıyorsanız) şaraplı pikniğimsi birşey de tatlı olur.  

13 mart 13:42

3. kendiniz pasta yapabilirsiniz illa ki hediye almanıza gerek yok bence durumunuzu biliyorsa zaten kendisi istemez almanızı. veya belirli bütçeniz varsa spa yı düşünmüşsünüz mesela o olabilir veya o fiyatta otel tutabilirsiniz.

13 mart 13:50


4. 1. anonim bütçem maksimum 60 70 tl

2. anonim ya o dediklerinizi daha önce yaptim fotoğraflı hediyeyi. aslında ben hediye yerine beraber bir etkinlik yapalım isterim. anı olsun daha güzel. o gün hava yağmurlu olacak piknik güzel fikirmiş ama:(

13 mart 13:51

5. Suslu Kum pastası diye bi şey tadı efsane oluyor. Çikolatalı tatlı seviyorsa kesin onu yap ustunu cilekle susleyebilirsin Asıri güzel 2 hafta önce yedim rüyalarıma giriyor

13 mart 14:05

6. süslü, bütçeyi yazmışsın ama başbaşa kalabileceğiniz bir ev var mı bilmiyorum yine de eğer varsa (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-pratik-yemek-tarifleri?i=668929 burda) yazdığım makarnayı yapıp yanına şarap alabilirsin akşam yemeği için. makarnanın videosu (link: https://www.youtube.com/watch?v=bJUiWdM__Qw bu). çok ucuz ama cidden çok güzel bi tarif. şarap olarak da carrefoursalarda satılan 16 liralık sava şarap var. f/p olarak gayet iyi. bahsettiğin bütçeyle güzel bi akşam yemeği hazırlayabilirsin hatta üstüne para da kalır. onunla da istersen minik bi pasta alırsın. ya da şarabın yanında yemelik meyve/peynir vs alabilirsin. tabi alkol kullanıyorsanız bir de ev varsa. bence akşam yemeği hazırlayıp başbaşa yemek en güzel hediye :)

13 mart 14:28