18 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sevgilimin eski sevgilisi rahat vermiyor ne yapayım?

merhaba, dört aydır birlikte olduğum biri var ve eski sevgilisi - ki uzun bir ilişkiymiş- beni bildiği halde sürekli mesaj atıp ona dönmesini, çok özlediğini falan yazıyor. bir yandan üzülüyorum, belki başka zamanda tanışsaydık severdim bile o kızı, ama bir yandan da aşırı sinir oluyorum bu yaptıklarına ve sevgilim cevap vermediğini, ne yapacağını bilemediğini, kızı üzmek istemediğini falan söylüyor ama engeli de basmıyor. çok sıkıldım.

1. Engeli basması lazım,üzgünüm ama sizi üzmeye hakkı yok

12 şubat 15:01

2. ne şiş yansın ne kebap olmuş sanki.

12 şubat 15:02

3. sevgilinizin hoşuna gidiyor herhalde böyle arzulanan erkek konumunda olmak. önce sevgiinizle konuşun durumdan hoşnutsuzluğunuzu açık açık söyleyin. ya sen engellersin ya ben kızı arar konuşurum deyin. baktınız hala engellemiyor, ya saçmalama filan diyor, basın götüne tekmeyi.

12 şubat 15:23


4. diğer tarafı üzmemesine hak veriyorum. Benimde başımdan böyle bir olay geçti. Sert konuşmadım hep mantıklı şekilde anlatmaya çalıştım. Sevgilim var dedim yine bir şey değişmedi. Yine de Onur kırıcı şeyler söylemem. He engellemeye gelince her yerde engelli, 5-10 numara daha engelledim yetmedi numaramı değiştirdim

12 şubat 15:28

5. aynı durumu uzuuun bir süre ben de yaşadım. belki de sevgiliniz eski sevgilisini insan olarak seviyordur veya kanlı bıçaklı olmak istemiyordur. sonuçta zamanında bir şeyler paylaşılmış. kadın da acı çektiği için böyle yapıyor olabilir. eğer çok rahatsız olup sizi üzüyorsa sevgilinize kesin bir dille belirtin. şuan ilişkiyi yaşayan sizsiniz. arkada bırakmak gerekiyorsa bırakabilmeli ilişkinizi etkiliyorsa.

12 şubat 15:31

6. gerçekten üzmek istemiyor olsa bile bir noktadan sonra üzmeli bence. ne kadar yaşanmışlık olursa olsun geride kalmış ve yeni bir hayatı var, ben olsam bu olayın üstüne baya giderdim. 

12 şubat 16:23

7. OOOO BEYZADEMİZE HAYIRLI İŞLER.

inanma yazıkmış bilmem neymiş bildiğin eski sevgilisi ile flört ediyor. kızı gazlayan da o.

12 şubat 16:24


8. Üzülmesin diye bir şey yok ki, ayrılık varsa üzülmesi gerek. Normal süreç budur zaten. Üzülmesini istemiyorsan ayrılmazsın yahu :) yazma vs diye uyarıp, hayatımda biri var demesine rağmen saygısızlık yapıp yazıyorsa aklı selim değildir karşıdaki. Engellemek gerek.

12 şubat 16:33

9. bana biten sevgili anonim çocuk laftan anlamıyor diye napayım küfür mü edeyim yani. Kendimin de üzmek istemediğini ama yine de engellediğimi hatta bunu defalarca yaptığımı söyledim. Nesini anlamadınız? 

12 şubat 16:48

10. Benim sevgilimin de oyle bir eski sevgilisi vardi hatta ayni fakultede surekli karsilasiyorduk. Bir keresinde benim sevgilimle konustugumu anlayip ben kapatinca onu arayip “sen kimle konusuyorsun” diye hesap sormuslugu bile olmustu gozumun onunde agshsh ben de meczup herhalde diye takmamaya calisiyordum. Sonra sevgilimle mesajlasmalarini yakaladim. Baktim bizimki de kizla gayet iyi konusuyor, yuz veriyor, sakalar komiklikler falan girla. Kiz bosuna umutlanmiyormus yani. Engeli basmiyorsa ben killanirim kisacasi

12 şubat 19:24