14 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sevgilimin hediyesine verdiği tepki?

kızlar sevgilimin doğum günü için kendisine sürekli kullanabileceği,tarzına uygun ve kaliteli bir hediye aldım.işlevi olan bir şey yani.çünkü herhangi bir ihtiyacı yoktu ve çerçeve içinde fotoğraf,kupa bilmemne gibi hediyeleri çöp olarak görüyor kendisi.hep böyle dedi yani.neyse hediyeyi verdim teşekkür etti beğendiğini söyledi eve gidince de aradığında beğendim ama bunu ben de kendime alırdım daha duygusal bir şey alsaydın dedi.en azından içine bir not yazsaydın maddi hediyeden daha iyi olurdu dedi.ya ben gerçekten kırıldım çünkü kendisi zaten romantik el yapımı şeyler sevmeyen biri.ayrıca zor bir insan öyle her şeyi beğenen biri de değil görüldüğü üzere.ve gerçekten beğeneceği bir şey bulmak için uğraştım harçlıklarımı biriktirip aldım.en azından biraz mutlu olabilirdi diye düşünüyorum.not yazmaya gelince zaten hediyeyi resmi doğum gününden önce verdim bi sebep dolayısıyla, 00.00 da arayıp içimden geçenleri söyleyip mesaj atacaktım.ağlıyorum bir saattir sizce ben çok mu düşüncesizim onun söylediği gibi?

1. lutfen uzulmeyin :(

ve ona kendinizi aciklayin, manevi hediye istedigini bilmiyodum deyin. bi dahaki sefere yaparsiniz artik. bir de dogum gununu cok guzel gecirmeye bakin, degerli hissettirin. sanirim buna ihtiyaci var.

14 nisan 22:59

2. Çerçeve, fotoğraf falanın çöp olduğu ve manevi değil bence de. Sevgilinizin Manevi bir hediyeden kastını anlatamıyorum ama anladım. Kendisiyle bu konuda aynı fikirdeyim. Fakat süslücüm sevgilinizin tavrını ve söyleyiş biçimini hiç beğenmedim. Neticede siz kendisine bir şey hediye etmişsiniz. Ayrıca para biriktirmiş olmanız onu manevi bir hediye haline getirir. Üstelik hediye seçilebilecek bir şey değil, öyle uygun görmüşsünüz. Hediyesini beğenmeyebilir bir insan ama bunu bu şekilde dile getirmesi çok kaba. Üzülmeyin.

14 nisan 23:05

3. Ben de sevmem abidik gubidik el yapımı şeyler ama biri bana zahmet edip de istegime göre hediye alırsa da teşekkür eder minnet duyarım yani. Hem onu begenmem hem bunu begenmem nasıl olacak.

14 nisan 23:07


4. Ya bu nasıl yanlışlarla dolu bir yorum. Sert olabilecek yerleri törpüleyeyim derken abuk subuk bir şey ortaya çıkarmışım :) yanlışlar için kusura bakmayın.

14 nisan 23:07

5. mesela paketini mağazanın paketlediği gibi filan verdiyseniz bozulmuş olanilşr

14 nisan 23:08

6. Ne sizin düsüncesiz olduğunuzu, ne de sevgilinizin “barzo” olduğunu düşünmüyorum. Siz ona yardımcı olabilecek bir ürün sevmissiniz, zaten onun romantik seyleri sevdiğini söylemissiniz. Dolayısıyla siz onu mutlu etmek icin almıssınız. Ama insan ne kadar odun olursa olsun ya da ne kadar romantik seyleri sevmiyor olursa olsun sevgilisinden böyle tatlıs seyler bekler bence. Ben de en kötü bir not beklerdim en azından. Ama sizin baska planlarınız varmıs. Yani söylemesi biraz kırıcı evet ama demek ki kendi de kırılmış. Yani ikinizin de bir sucu yok bence, iletisimsizlik, uyusamama gibi bir sey olmus. Sıkmayın canınızı.

14 nisan 23:10

7. kızlar haklısınız ama hediyeyi beklemedigim bir anda vermem gerekti.kendisi de bunu biliyor.asıl doğum gününde verilmedi yani.o yüzden not yazacak zamanım da olmadı asla.simdi özür diliyor benden ama ben cok heyecanlanmıstım alırken.böyle bir tepki beklememistim acıkcası.ki normal zamanlarda da minik minik seyler alan,tatlıs seyler yazan biriyim.ama kendisi hep soyler boyle seyler sevmedigini.biraz kusur arıyor gibi geldi bana.

14 nisan 23:16


8. onun istediğini tam istediği şekilde yapsanız mutlu olacak gibi. bilmem anımsar mısınız kitabın aynısını yazdığınız halde bir kaç kelimesini kendine göre yazdınız bir kaç noktalama işaretini koymadınız diye not kıran hocalar vardı. sevgiliniz de tam da öyle. tamı tamına yapamazsınız zaten boşuna üzülmeyin. ona herkesin seviş tarzının olabileceğini bir şeyler bekleyip kırmak yerine elindekiyle mutlu olmasını öğretin, tabi becerebilirse.

14 nisan 23:33

9. kusur arıyor gibi geldi demişsiniz ya benim de aklımdan geçen oydu. yaptığı çok ayıp gerçekten bir insan hediye aldığında böyle mi davranır yahu? ayrıca romantik sevmez onu sevmez bunu sevmez. ne istediğini kendisi de bilmiyor bence. yine de size böyle davranması çok ayıp ve yanlış.

15 nisan 09:30

10. süslü siz harika bir insansınız.

15 nisan 12:35