yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  sevgilimle kavga ettik, arkadaşlarıyla maç yaptı 2 gün önce her yeri ağrımış acıyormuş dedi ki yarın buluşmayalım çok halsizim ?

  önceden karar verilmiş bir şey değildi ama şehirlerimiz ayrı olduğu için haftada bir gün buluşuyoruz zaten onda da o buraya gelecekti geçen hafta ben gittim. bana dedi ki bu cuma gelemeyebilirim canım her yerim ağrıyor ben de bağırdım kızdım çünkü cidden özlemiştim yani. hastayım diyorum biraz anlayışlı ol diyip telefonu kapattı. kim haklı sizce

  1. süslü hakikaten hastaysa bu hafta da sen gidiver. sevgi neydi sevgi emekti:))

  21 mart 09:35

  2. 2 gün önce maç yaptıysa bu kadar ağrı olmaz çok ham değilse tabi ama yine bir gün sürer yani o ağrı. Ayrı şehirlerde değilde aynı şehirde olsanız neyse derdin ama zaten haftada bir görüşüyorsunuz siz emek ve zaman harcayıp gitmişsiniz geçen hafta böyle yapmaması gerekirdi ya da daha düzgün bir üslup kullanmalıydı. Telefonu kapatmamalıydı. Bu olay özelinde bence haklısınız çok istese ve özlese gelirdi. Ben hem hastalıktan kırılıyordum hem sabahlamıştım hiç uyku uyumamıştım ama ertesi gün gittim 2 saatte olsun gördüm geldim

  21 mart 09:37

  3. anonim 2 beni bile etkiledin. süründür kız özlese gelirdi aynen

  21 mart 09:40

  4. Ya bence de spor hamlaması nasıl bir insanı bu kadar etkileyebilir ki. Gören de bacağı koptu sanır. Hasta da değil üstelik sadece kas ağrısı.

  Haklısınız.

  21 mart 10:01

  5. Benim de uzak mesafe ilişkim var ve az çok özleme durumlarını biliyorum. Süslü ben normalde öğrenciyim ama tüm gün ayakta durduğum bir iş yaptığımda bile bazen vücudum 2 gün ağrıyor. Hamlamışsa spor cidden yormuş olabilir. Bu bir sıra mı? :) kıyaslama mı yapmamız gerekiyor. Gerçekten gidebilecrk imkanın varsa git bence ben o 1 günlerin değerini en iyi anlayabilecek insanım. Sen bir şeyleri karşılıksız yapmazsan ondan nasıl bekleyeceksin ki? Tabi bu hep sen git demek değil ama şu anki durumda size kavgadan ziyade güzel bir gün verir :)

  21 mart 10:21

  6. Zaten haftada 1 bulusuyormussunuz.Dersti isti derkenn ayni sehirde oldugum sevgilimle ben de o siklikta bulusuyorum.1 hafta bulusamazsaniz cok bi sey olmaz kaldi ki keyfinden olmadigini da dusunursek bence tolere edilebilir.Ve zaten gecen hafta gorusmussunuz aradan aylar gecse neyse

  21 mart 10:42

  7. ay aynısı zamanında başıma geldi.

  şehirdışındaydım görüşememiştik sonra memlekete döndüm o da her hafta halısahaya gider ve sakatlar mutlaka bir tarafını biliyorda bunu. Sonra akşam ''yaaa cnm çok kötüyüm başka bir güne mi ertelesek kalkamıyorum'' dedi bende tamam o zaman dedim. Tabi sinir tavan insan biraz dikkat eder demi biz olsak maçı erteleriz.

  Her neyse bende ses çıkartmadım ama biraz bozuldum o iyileşene kadar gezdim arkadaşlarımla vakit geçirdim. Sonuç; 3-4 gün sonra görüştük ve yüzüne biraz daha dikkatli olmasını söyledim. Sonra özledim moduna girme diye uyardım. :)

  Ağzınızın tadı bozulmasın süslü ama diyeceğim tek şey yüz yüze söyleyin. Biraz bozulsun. Ufak tefek problemler bunlar.

  21 mart 11:57

  8. 2 aydır gitmiyordu halısahaya süslüm

  21 mart 12:32

  9. bu kadar büyütülecek bir mesele değil. hemen ara gazlar gelmiş özlese gelirdi ezberden hemen sürmez okadar filan denmiş. 2 gün de sürer ağrı elbette vücuda bağlı birşey bu. anlayışlı olmak da bir seçenek. tabi bu sürekli sizin alttan almanız anlamına gelmiyor. denge önemli..

  21 mart 13:14

  10. ya benim takıldığım nokta şurası... eyvallah arkadaşlarıyla zaman geçirmek istemiş ve şu an kendini gelemeyecek kadar kötü hissediyor. tamam da en azından sizi neden çağırmadı? ben çok kötüyüm gelmeyeceğim demek yerine ben gelemiyorum ama sen gelsen olur mu çok özledim vs dese sorun çıkmayacak gibi zaten? :(

  21 mart 16:21