17 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sevgiliniz ile ne sıklıkla buluşuyorsunuz nasıl vakit geçiriyorsunuz?

özellikle uzun süreli ilişkilerde ne sıklıkla buluşuyorsunuz ve ne tür aktiviteler yapıyorsunuz kızlar? zamanınız nasıl geçiyor? 

1. 5 YILDIR sevgiliyiz. ikimizde çalışıyoruz. pazar günlerimiz tatil her pazar birlikteyiz muhakkak. mangal yapıyoruz, avm geziyoruz, kahvaltılara falan gidiyoruz değişiyor. hafta içleri akşamlarıda arada görüşüyoruz spontane oluyor. 'hadi hazırlan yarım saate geleyim' diyor bende hemen hazırlanıyorum çıkıyoruz kahve içmeye, lunapark tarzı yerlere falan. ama işlerimiz varsa 2-3 gün üst üst buluştuğumuz zamanlarda oluyor süslü. birden gelişiyor yani ama pazar günleri fiks.

13 eylül 12:00

2. Hemen her gün. Kısa gündem konuşmaları. Genelde yemek. Bazen sinema. Bazen tavla. Alışveriş. Kapanış.

13 eylül 12:00

3. Aynı şehirdeyken neredeyse her gün görüşüyorduk ama şu an uzak mesafe ilişkisi ne yazık ki.

Neler yapardık kafe yemek avm vs olurdu haftaiçi. Haftasonu ise sinema çevreyi gezme vs yapardık.

13 eylül 12:06


4. Farklı bölümlerde ama aynı okulda olduğumuz için ders programına göre değişiyor. Bakalım bu dönemki program nasıl olacak. Pazar günlerini kendimize ayırıyoruz genelde okulda görüştüğümüz için. 

13 eylül 12:07

5. aynı şehirdeyken haftada iki falan. Çünkü ailelerle yaşıyoruz aynı şehirde. Açıkçası benim zaman ayırmam zor oluyor. Normalde de haftada 1 kez mesafemiz 2.5 saat. 

13 eylül 12:11

6. Aynı okulda, aynı bölümde farklı sınıftayız süslü 😄 okul haricinde tatil zamanlarında falan haftada en az bir kez buluşuyoruz. Yazın sıcaktan çok dolaşmak istemiyor insan, bir yere oturuyoruz genelde. Kışın müze, sergi gezmeye çalışıyoruz, yeni restaurantlar deniyoruz. Zamanımız okul ve bu şekilde geçiyor :)

13 eylül 12:16

7. 4 yılı aşkın bir süredir beraberiz. aynı fakültede okuduk, birbirine 15 dk yürüme mesafesi olan bir yerde oturuyoruz. yani çok görüştük, görüşüyoruz da. şuanda çalışıyoruz, 2 günde bir iş çıkışı buluşup birlikte akşam yemeğimizi yiyoruz. bu sırada da günlük ne yaptıysak veya gündemimizde ne varsa onu konuşuruz. haftasonları da gitmeyi sevdiğimiz yerlere gideriz, birlikte yemek yer veya kahve içeriz. ben genelde mağaza dolaşırım, o ya sabır çeker, ben onu sakinleştirmeye çalışırım falan böyle geçiyor işte :d

13 eylül 12:17


8. Aynı şehirde yaşıyoruz 10 günde 1 görüşüyoruz genelde arkadaşlarıyla vakit geçiriyor bugünde görüşelim dedim saat kaç oldu hala yazmadı sanırım görüşmek istemiyor 😔

13 eylül 12:48

9. Az olsa da haftada 1 gün görüşüyoruz. Bir avm de buluşup genellikle orda vakit geçiriyoruz. Yemek yiyip kahve içiyoruz.

13 eylül 13:03

10. önceden aynı şehirdeydik haftada 3-4 gün birlikteydik şimdi türkiye' nin bir ucundayız ikimizde. uzak mesafe ilişkisine döndü. maalesef 3 ayda bir falan bir araya gelebiliyoruz.evden çıkmıyoruz. doya doya özlem gideriyoruz.

13 eylül 13:06