10 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sevgiliniz size çok güven verse ama?

instagramında birçok farklı okuldan,farklı mesleklerden kızlarla ilişkinin başlarında takipleşmiş olsa mesela . ben ona gerçekten güveniyorum bu zamana dek hiçbir güvensizliği olmadı bana karşı davranış söz gibi. çoğunlukla ya da çalışıyor ya beraberiz aldatma durumu oldugunu düşünmüyorum ama kendisiyle bu kadar alakasız kız niçin olabilir yani

1. Hiç güven veren bir davranış değil. Portföy mü oluşturuyor nedir yani? Çok güvenmeyin bence.

13 mart 16:35

2. Takipci kasmak ? 

13 mart 16:51

3. Beğenip takip etmesinin dışında sohbet sitelerinden de tanışmış ve ekleşmiş olabilirler.

13 mart 17:39


4. yaşanmış bir hikaye anlatmak istiyorum benim erkek arkadaşımda hiçbir güvensizlik veren davranış yoktu haftada 3-4 gün de beraberiz, hatta telefonuna benim parmak izimi bile tanımlamıştı onun telefonundan oyun onayayım diye böyle işinde gücünde hiç sıradışı davranışı olmayan bir adamdı. neyse bir gün bir arkadaşım tinder açtı öylesine kızkıza takılıyoruz bende arkadaşın tinder hesabından onun için birilerini beğenmeye çalışıyorum. onu bunu sola sağa atarken bi baktım benim sevdiceğim. ve işin garibi o hafta şehir dışında olması lazım hatta bana foto falan attı ama tindera göre 2km uzağımda dedim birisi fotolarını sosyal ağlardan falan aldı kullanıyor öylesine güveniyorum yani. ama içime kurt düştü tabi bi tane çakma tinder hesabı açtım yazışmaya başladım oymuş gerçekten de ve benim cool aklı başında bulduğun sevgilim meğerse ne yavşak gerizekalı bir tipmiş çakma hesap sayesinde anladım yani kısaca demem o ki pek güvenmeyin.burada ben de sizin gibi instagramdan alakası bağlantısı olmayan kızlarla takipleşmiş olduğunu farketmiştim de anlamladıramamıştım

13 mart 18:24

5. Yeni çıkmaya başlamadık epey bir süredir tanıyorum onu. 7.anonim çok üzüldüm anlattıklarınıza ,gerçekten ben de onu aklı başında işinde gücünde biri olarak tanıdım en baştan beri. Bu durum flört zamanı vardı sordum hatta nereden tanıyorsun neden takip ediyorsun diye. Öylesine konuşmak muhabbet etmek için dedi. Yeni başka birini eklemedi o günden beri. Sık bakmam ama arada bir takipleştiklerine bakıyorum o kızlar var hala,ne kadar güvensem de kuşku işte.

13 mart 18:29

6. bu güven meselesi çok zor son yazılan yaşanmışlık benim de kalbimi burktu gözümle görsem de hiçbir hesabının etkileşiminin olmadığını inanamam gibi. ama sözde sana çok güveniyorum aşkımcım.

13 mart 18:29

7. bazen adamı başka biriymiş gibi konuşup deneyip onu kendime aşık etmek istiyorum sevgilim gelip bana ben başkasına aşık oldum ayrılalım dediğinde hani bana da aşıktın o benim gerizekalı demek istiyorum. adamlara o kadar güvenmiyorum. bunla uğraşıp her seferinde gerçek yüzlerini görmektense he he aşıksın bana demeyi seçiyorum.

13 mart 18:33


8. ben 7. anomin.ya sizin de başınıza aynısı gelecek diye bişi yok ama işte olayların böyle de olabildiğini bilin istedim sadece. bizim ilişkimizde çok yeni değildi 7 aylıktı. yüksek lisansta tanışmıştık ben de bayadır tanıyorum sanıyodum.

13 mart 18:37

9. sevişmek için... muhtemelen ilişkiniz başlamadan önce de libido tavan olduğu zamanlarda yaptığı ve ilişkiniz ciddileşmeden bi süre devam ettiği birtakım girişimler.

14 mart 02:57

10. ben hiçbir erkeğe güvenmiyorum.eninde sonunda hepsi aldatıyor.babamın annemi aldattığı günden beri hiçbir erkeğin bir kadına çok uzun süre sadık kalacağına inanmıyorum.malesef gerçekler bu yönde,hele şimdiki adamlar çok maymun iştahlı.

14 mart 22:30