sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
16 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

sevgilinizin-eşinizin beğendiği tipte misiniz?

mesela diyelim ki siz kara kaşlı kara gözlüsünüz ama o sarı saç-mavi göz seviyor ya da balık etli seviyor ama siz zayıfsınız. bu durum sizi rahatsız eder, özgüveninizi düşürür, kıskanmanıza sebep olur muydu? ve o seviyor diye kendinizi o yönde değiştirir miydiniz?

1. Hayır yahu neden değiştireyim ben kimse için kendimi değiştirmem mesela, bir de zaten adam size aşıksa sevdiği her şey sizde toplanır belki ben çok romantiğim ama gerçek bir aşkta bunların sözü bile geçmez diye düşünüyorum.

9 temmuz 2018 23:30

2. Şöyle deyim sevgilim pek tipim değil. Ama onu seviyorum o da değiştirmek için uğraşmaz zaten.

Ben de uğraşmazdım, özgüvenimi kırmazdı.

9 temmuz 2018 23:31

3. Çok garip bir şey söyleyeceğim. Sevgilim benim tipim olan bir erkek değildi onunla birlikte olmadan önce. Onu tanıdıktan sonra tipim olan erkekler kendisine benzeyenler olmaya başladı. Öyle bir şey işte :d ben kendisinin tam tipiyim. Ki aslında böyle olmalı diye düşünüyorum. Mesela daha önce bir sevgilim kilo al diye biri de kilo ver diye tutturdu düşünün. Karşındakinde onu değiştirmesi için baskı yapacağın kadar ters şeyler varsa en başından bırak birlikte olma gitsin. Milleti kukla yapmaya çok alışmışlar. Sırf eşi sevgilisi istiyor diye estetik olan bile var yani. Kendini Yok etmek gibi bir şey bu. Özgüvenimi etkileyen olması için böyle kendimi değiştirmen gerekirdi sanırım.

9 temmuz 2018 23:36

4. ya eski sevgilimin eskiden arkadaşım da olduğundan sarışın ve renkli gözlü kızları beğendiğini biliyordum. aşırı sinirim bozuluyordu süslü anlatamam.

şimdi flörtleştiğim çocuğun eski sevgilisini de biliyorum sarışın ve bembeyaz, mermer gibi teni var kızın yine bir sarışın vakası yani. kıza maşallah diyeyim bir şey gelmesin benim yüzümden başına 😂

ya şu an biraz takılmıyorum şu an benimleyse bende beğendiği yanlar var demek ki diye düşünüyorum 😂

Ben de siyah saçlı açık buğday bir insanım bu arada, kimse için de değişemem valla üşenirim 😂

Amaan süslü meseleleri mesele etmezseniz ortada sorun yok kalmaz felsefesindeyim bu aralar 😄

9 temmuz 2018 23:36

5. Bana çekici gelmeyen biriyle tanışmazdım da evlenmezdim de, biriyle tanışırken ilk önce dış görünüşüne, fiziksel özelliklerine bakıyoruz, davranışları-düşünceleri ise hemen ilk buluşmada ortaya çıkmıyor, uzun bir süre gerekiyor bunun için. Bence kimse 'tipi olmayan' biriyle beraber olmaz. Mantıken sevgili olduktan ya da evlendikten sonra sevgilim-eşim mesela ben sarışınım, balık etliyim kalkıp bana "ben aslında esmer ve zayıf kadınlardan hoşlanırım/hoşlanırdım." mı diyecek? Bence normal olan kimse böyle bir şey söylemez. Oldu da söyledi, bu durum beni rahatsız eder çünkü karşımdaki kişinin aklından ve sevgisinden şüphe ederim. İnsana demezler mi madem 'tipin' değilim, niye benimle berabersin diye.

9 temmuz 2018 23:39

6. Hayallerindeki kadın olduğumu söylüyor :)) ama ben rahatsız olmazdım sanırım, demek ki beğenmiş; yanımda. Kendi zevklerine göre farklı olmanız da güzel olduğunuzu, ona da güzel geldiğinizi gösterir.

9 temmuz 2018 23:49

7. benimki siyahi seviyor ben süt beyaz tenliyim, napiyim ayakap boyasıyla kendimi mi boyayayım jdkdjdj 

10 temmuz 2018 11:11

8. Benim sevgilimde sürekli kızıl saçlıları beğeniyor ve her fırsatta utanmadan izlediği dizi filmlerdeki karakterleri çok beğendiğini ve favori karakteri olduğunu söylüyor.( suits deki donna gibi) Ama ben onun için saçımı asla kızıla boyatmam ve her böyle şeylerden bahsettiğinde içimde bi öfke birikiyor bu kızıl saçlı kadınlara karşı. Bi gün elimde kalacak ama bakalım..

10 temmuz 2018 11:14

9. Ya nefes alsın yeter onlara ne takıyorsunuz:)

10 temmuz 2018 11:47

10. eşime hiç ne tip sevdiğini bile sormadım, o da bana ben aslında şu tip severim demedi. beni beğenmiş evlenmiş.

çok garip geldi bu soru bana.

10 temmuz 2018 16:27