14 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sevgilinizin esinizin yaninda gaz cikarma korkusunu nasil yendiniz?

merhaba kizlar su an 1 bucuk senelik bi iliskim var ama uykumda yaparim korkusunu hala yenedemedim. uykumda onun zar zor duyabilcegi sekilde bile ben farketmeden cikmis olsa utancimdan geberiyorum sevgilisiyle yasayan veya evli ciftler bunu nasil yendiniz. yanlislikla yaptiginizda utaniyor musunuz

1. vegasta olan vegasta kalır süslü.uyanıkken dikkat etmeniz yeterli.uykuda herşey mübah bence :)

13 haziran 13:59

2. Böyle şeyler aklıma bile gelmezdi ne güzel pırıl pırıl kafam vardı benim ya her gün yeni bir dert öğretiyosunuz bana 

13 haziran 14:10

3. bacım bi aşın şunları ya robot musunuz siz? insansınız. 8 yıllık ilişkim var bir kere utanmadık böyle. hasta olduk yine birbirimize baktık, tutamadık hehe deyip geçtik. anlarım utanırsınız sıkılırsınız da, istemsiz yaptıgınız seyden nasıl utanıyorsunuz anlamadım ki. osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur demisler. o hesap iste bundan bu kadar da utanılmaz ki, vücudun yaptığı bir şey bu.

13 haziran 14:11


4. Kocam beni takmadan salıveriyor. Ben de ona gıcık olup sürekli kızıyordum. sonunda canıma tak etti ben de yaptım. Normalde beni takmadan salan bi tipin ben yapınca normal karşılamasını beklersiniz ama öyle olmadı. Yüzüme öyle bi tiksinerek baktı ki. Nasılmış dedim. Ona göre sanırım erkekler yapabilir kızlar yapamaz, hatta kızlar pembe sıçar.

13 haziran 14:39

5. Ben hala yenemedim süslü çünkü eşim başak burcu beni çıkdirticak derece bu tip hareketlerden iğreniyo yani gaz çıkarmayı bırak geğiremiyorum bile eğer seninki anlayışlı ise ufak ufak alıştır baktın birşey demiyo sal gitsin :d

13 haziran 14:46

6. valla sevgilim öyle rahat ki aynı evde olduğumuz zaman salıyor bide gülüyor suratıma bakıp pislik pislik:D bende gülüyorum napiyim. bazen de osurcam aşkım diye haber veriyor yanındayken hatta kdljskfj. ben geğiriyorum yanında oda çok nadir ama hiç osurmadım. tuvalete gidip yaparım yani. kendi evimde de o şekilde. evlenince osururum gibime geliyor. ama 4 yıldır hiç yapmadım ekflsdf

13 haziran 15:20

7. Hahaha alemsiniz ya ben de eskiden çok takıntılıydım bu konularda sevgilimin yanında asla yapamazdım. Evlenince dedim ki sen yaparsan ben de yaparım o da yap dedi. Yaptım ve güldük. Şimdi ben ondan çok yapıyorum.

13 haziran 16:22


8. ilk o osurdu, öyle olunca osurmaktan laf açıldı "ben senin yanında yapmam" diyince "öyle aptal aptal şeyleri niye takıyosun" dedi. osurmuyorum diye azar işittim beyefendiden öyle yendim.

13 haziran 21:43

9. Bunun rahatlikl ne ilgisi var ki?bu yasa kadar nasil annenizin arkadasinizin yaninda yapmadiysaniz onun yaninda da yapmamalisiniz bence.ama uyurkenki konuda cok takintili olmayin bence.

14 haziran 01:11

10. gaz çıkararak öğrendim insanız sonuçta. uyanıkken de yapabiliyoruz o da ben de.

14 haziran 10:57