44 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

seviyorum ama cinsel yönden hiç çekmiyor?

erkek arkadaşım dünyada en güvendiğim insan. sarılınca huzur doluyorum. çok iyi,merhametli,saygılı, düşünceli bir insan.güven veren bir adam. gel gör ki konu seks olunca beni zerre kadar çekmiyor. kaçmak istiyorum. normalde libidom tavandır. ama onla olmuyor. birlikte olma düşüncesi bile mideme kramplar sokuyor. kızlar sırf bu yüzden ayrılmayı düşünüyorum. çünkü artık o'da fark etmeye başladı "sen beni çekici bulmuyorsun" diye söyledi. kırmaktan çok korkuyorum sürekli başka sorunlarım olduğunu söylüyorum ama adam aptal değil. alkol alıp o işi yapmayı denedim bu bile kar etmedi. böyle iyi bir insanı sırf bu yüzden terk etmek ne kadar doğru. sizce belamımı arıyorum?

1. Bence önemli bi konu kişiden kişiye göre değişir ama sen bilirsin süslü.

12 ocak 15:13

2. benim bu yuzden evlenmekten vazgecmisligim var. 

benim icin cinsellik ikinci hatta ucuncu planda diyen kadinlardansaniz ayrilmayin derim. ama ilk siradaysa karsilikli mutsuz olursunuz ki buna hic gerek yok bence.  siz ondan ayrilip baska biriyle daha mutlu olurken ayni seyi o da yasayabilir. 

12 ocak 15:21

3. Ya hep mi böyleydi, yoksa ilk zamanlarda el ele tutuşmak öpüşme dönemi heyecanlıydı da sonradan mı kayboldu tutku kısmı?

12 ocak 15:27

4. cinsellik önemli benim için.bizim ilişkimizde evliliğe doğru gidiyor ve bu durum beni gerdikçe geriyor. her günüm "bana dokunacak" paniği ile geçecekmiş gibi hissediyorum.

12 ocak 15:28


5. şu anda kabul etmesemde hep böyleydi sanırım. ama "iyi bir insan.güvenebileceğim bir insan" diye diye göz ardı ettim. şimdi işin içinden çıkamıyorum.

12 ocak 15:30

6. Sevgilimle 2.5 yıllık bir ilişkimiz vardı.başta beni cinsel anlamda çekiyordu.son zamanlarda opusmekten bile midem bulaniyordu tabi başka sorunlar da vardı ve ayrıldım.su an 5 ay oldu ve iyi ki ayrilmisim diyorum.kesinlikle ayrımın ne kadar iyi biri olsa da.onun için de ileride sorun olacaktır.

12 ocak 15:33

7. iyi bir insan olduğu için arkadaş olmakla sevgili olmak farklı şeyler.

çok iyi biri olabilir, size çok iyi davranıyordur ama o çekim olmadıkça maalesef bir işe yaramıyor. cinsellik benim için ön planda asla değil ama o çekim önemli, yoksa arkadaş olurum yani.

böyle bir evlilikte aldatma ihtimaliniz de olacaktır, yanlış anlamayın sizin kişiliğinizle ilgili değil söylediğim. insan o çekimin, heyecanın eksikliğini hisseder diye düşünüyorum.

12 ocak 15:54

8. dediğinizde haklısınız.zaten bu durumu sorgulamaya,rüyamda ergenler gibi wentworth miller yani namı diğer prison break-michael scofield ile seviştiğimi gördükten sonra başladım.(gay adam rüyama girdi. bilinç altım çorba)

12 ocak 16:01

9. Sirf bu yuzden dediginiz durum cok ciddi bir durum. Yani aramizdaki cinsel uyum 10 uzerinden 6 falan deseniz cok iyi anlasmaniz falan da degerlendirmeye alinabilirdi ama zerre kadar cekmiyor, kaciyorum falan diyorsaniz o iliski yurumez maalesef. Zaten sevgiliniz de sizin isteksizliginizi gorup kendi sizi su anda cekici bulsa bile bir noktadan sonra o da isteksizlesecektir. Sonucta kim kendisini cekici bulmadigini hissetiren biriyle sevismek ister. Iki taraf icin de ilerisi icin kotu bir durum. 

12 ocak 16:12

10. sakın evlenmeyin, sakın. şu an bile yazık ediyorsunuz ikinizede.

12 ocak 16:18