sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
25 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

sex and the city izleyenlere bir soru?

galiba tam bi alexander petrovskyle çıkıyorum. o kadar benziyorlar ki artık biraz üzülmeye başladım... izlerken adam ne kadar seksi, sanatçı wow oluyordum ama gerçek öyle değilmiş süslüler. bir kere kendisi sanatçı ve türk degil..(rus da degil) bazı arkadaşlarımın arasına sokmaya çalıştığımda uyumsuzluk net belli oluyor bazı arkadaşlarımı salak buluyor falan. tam satc'deki petrovsky'de yemek yeme sahnesi gibi... ve en son artık arkadaşlarımla gece çıkmıştım o da kendi arkadaşlarıyla başka bir mekana gitmiş. yan yana olmak icin onun olduğu mekana gitmiştim(kendisiyle sıfır iletişim kurarak yanındakilerden haber almıştım) ve beni hiç takmamıştı zaten 5 dk içinde de mekanı terk etmiştim.(carrie'nin kitap buluşmasını petrovsky icin ekmesini hatırlayın) işin komiği ileride paris'te yaşamayı da düşünüyoruz. bekliyorum acaba orada bi otel odasında mi ayrılacağız diye.. tabii şaka bi yana hayatımı dizi gibi yaşamaya çalışmıyorum ama çok fazla benzerlik olunca ilgimi çekti. sizce alexander petrovskylerden hayır gelir mi süslüler? bu arada petrovsky öte yandan çok romantik bir adamdı benimki hiç romantik değil ama beni sevdiğini çok güzel hissettiriyor. baş başa kaldığımızda çok mutluyuz falan filan. ama bi aidan şefkati görmek de istiyor insan.

1. Süslü petrovsky aşırı bencil ve kendine odaklı bir adamdı. Sanatçı egosu falan da bir yere kadar yani. Seviyorsanız üstesinden gelebilirsiniz tabi ama ben yapamazdım petrovsky gibi bir adamla değişeceğini de sanmıyorum o kadar benzerlik varsa

20 eylül 2018 11:25

2. off benim petrovsky de çok bencil aslında. bakalım gidebildiği yere kadar gitsin. gerçi mr.big de efsane bencil bir insandı ve carrie sonunda onu seçti. big'in petrovsky'den pek bir farkı yok ki..

20 eylül 2018 11:33

3. evet evet sorun olduğunun farkındayım ve kendimi yavaş yavaş hazırlıyorum açıkçası şu an bırakmaya hazır değilim çünkü ama ilişkiden umudum kalmadı artık.

20 eylül 2018 11:35


4. @paylasmazsamcatlarim ahah süslüm cevap çok iyi!! ama mesela tarz olarak ben petrovsky'i yine tercih ederdim. yani sohbet olarak en çok zevk alacağım aslında petrovsky olurdu ama benim karakterim karma olduğundan(yani saatlerce tartışılan bir entelektüel muhabbetten twitterda izlediğim düşme videosuna günlerce gülmeye kadar) petrovskyle çok goygoy yapamamak üzücü oluyor. bu arada bence en vasat sevgili post-it ile ayrılandı ki adını bile unutmuşum. benim petrovsky kendini üstün gören biri olmasa da bencil olduğu gerçeği değişmez dolayısıyla bencil insandan hayır da gelmez. bence hepimiz bir steve bulmalıyız ya da harry.

20 eylül 2018 12:03

5. ay evet, burger'ı saymama gerek bile yoktu.

@paylasmazsamcatlarim aidan iyi, tatlı, şefkatli falan da beni çok sıkıyordu nedense. big ile olmak için de sürekli strateji, taktik kasmak gerekiyormuş gibi hissediyorum onlara kafa yoracak kadar zeki değilim açıkçası :) ama doğru söylüyorsunuz carrie de pek haklı değildi

ilk zamanlar big'e karşı ama ben de carrie gibi davranacağımdan dolayı petrovsky ve big benim için aynı ayarda. o yüzden harry dedim sevgisini, verdiği değeri en güzek gösteren kişi oydu bence. carrie'nin sevgililerinde iş yok.

20 eylül 2018 12:38

6. Dizideki askitom net Harry ya <3 kiskanc degil, sevgi dolu, aile babasi falan. Yerim. Petrovskiden de 2 hafta takilmalik efsane sevisen sevgili olur. Ya da new yorka gelince arada takilmaca falan. Yoksa 31 olsa cekilmez.

20 eylül 2018 14:08

7. haha süslüler hepimize birer harry diliyorum. cevaplarınız için teşekkürler :))

20 eylül 2018 14:21

8. Petrovskyi o kadar sevmiyordum ki(carrieyi de sevmem ama konu bu degil) 6.aezonu arada tekrar izledigimde onun oldugu kisimlari atliyorak geciyorum. Uyuzun teki. Ne big ne petrovsky bu hayatta aidan gibi insanlar mutlu olur ve eder.

20 eylül 2018 17:22

9. gerçekten ilişkiler çok karmakarışık. yakın bir arkadaşım aidan gibi biriyle uzun süredir birlikteydi. çok mutlu, huzurlu bir ilişkileri vardı ama bir şekilde sıkıldı ve bıraktı. bilmiyorum kişiden kişiye değişir ben beni seven, değer veren birini bulursam asla bırakmam gibi hissediyorum ama işte şu an tam tersine beni genelde üzen birinden kopamıyorum.

20 eylül 2018 17:46

10. İnşallah tip olarak benzemiyordur süslü ahsasdf

Ben de sevmiyordum onu 😒

20 eylül 2018 19:55