12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sexting partnerim isin ortasinda ortadan kayboldu?

kizlar dun sexting yapiyorduk, tam en heyecanli yerlerde adam gitti. okumadi mesajlarımı sanırım boşalıp defoldu yattı. attığım resimlerden bile pişmanım korkumdan pornhubda, xhamsterda foto aradım. saygısızlık değil de ne bu öncesimde de 20 dk okuyup cevap vermemişti ben de yatıyorum yoksan demiştim. playstation oynuyodum şimdi geldim gitme lütfen dedi. aslında tek konumuz da bu değiş, gün boyu iletişim halindeyiz ama son yaptığına çok kırıldım ve bütün güvenim de gitti. bu durumu nasıl karşılamalıyım, ne demeliyim? tabi beyfendi mesajımı görüp yazmaya karar verirse.

1. Ben cidden artık dalga geçtiğinizi düşünüyorum. Yahu adam sexting yaptığı kişiyle bunun harici ilişki nasıl olursa o şekilde davranıyor işte.

13 şubat 09:43

2. (yazar: Honki ponki) merhaba, cevabınızı anlamadım biraz açar mısınız? Ne bitti dedi ne iyi geceler dedi dün tam ortasında, ne mesajımı okudu. Kendimi çok aşağılanmış hissediyorum.

13 şubat 09:45

3. Kullanılmış gibi

13 şubat 09:47


4. Yani sorduğunuz sorunun cevabı apaçık ortada. adam tam da beklenen gibi davranıyor. Siz sadece öylesine konuştuğu birisiniz. Ne bekliyordunuz cidden anlamadım. Bunu yapan adamın başka görüştüğü partnerleri de vardır merak etmeyin.

13 şubat 09:51

5. Şu “kullanıldım” lafı beni gerçekten rahatsız ediyor. Hangi noktada kullanıldığınızı açıklayabilir misiniz? Zorla, tehtidle mi mesaj attırdı size? Benim anladığım “en heyecanlı yeri” vs dediğinize göre sizin de hoşunuza giden bir şey bu adamla sexting yapmak? Bu mantığa göre o sizi “kullanmış” oluyorsa siz de onu kullanıyorsunuz?  Sanırım siz içten içe fazla anlam yüklemişsiniz bu olaya. Biriyle duygusal bağ olmadan böyle şeyler yaşamak herkesin kolayca yapabileceği bir şey değil. Hoşunuza gitmiyorsa yapmayın. Bu kadar basit. 

13 şubat 10:37

6. ben anlıyorum "kullanılmak" ifadesini. evet karşılıklı birbirinizi kullanıyorsunuz aslında, böyle olunca sorun olmuyor. karşılıklı istek ve tatmin. ama bir taraf bencilce davranıp isteediğini alıp gidince, hatta bazen istediğini elde etmek için manupilasyona başvurunca bu tamamen kullanılmak oluyor.

bence de yaptığı hoş değil, bu iş karşılıklı zevk ve istek üzerine. bir daha olacaksa bundan rahatsız olduğunuzu söylersiniz. anlarsa ne güzel, anlamazsa hiç takılmayıp konuyu orda kapatırsınız.

13 şubat 11:29

7. Ben sizi anlıyorum. Ne olursa olsun ister duygulu ister duygusuz yapın size saygı göstermek zorundaydı ama maalesef beyefendi yatmış. Sizin boşalıp boşalmadığınızı bile önemsememiş. Saygısızlık yapmış bildiğiniz. Anonimler fazla ağır konuşmuş ama yaşayan biri olarak bi daha onunla yapmadım. Yalvardı yakardı ama yapmadım çünkü değmez. İlla aramızda aşk mı olmalı? Seks yapıyorsam kölesi veya onu her zaman anlayışla karşılayacak sevgilisi değilim. O yüzden siz de bu adama tekmeyi vurun gitsin.

13 şubat 12:02


8. Son anonime katılıyorum insanlar birbirini tanımıyorlar yüz yüze konuşmuyorlar diye bu bencillik yapabilirler anlamına gelmiyor ortada karşılıklı bir anlaşma var iki taraf da uymalı. Bence daha önce de söylemişsiniz durumu zaten daha fazla uğraşmayın bu adamla

13 şubat 12:03

9.  6. anonim aynen onu kastettim, ikimiz de birbirimizden yararlanıyoruz evet ama kıçını dönüp yatınca çok kötü hissettim. o an onu kastettim kullanılmak derken. ve haklısınız kızlar eminim benim gibi başkaları da vardır, zaten aşık değilim sorun yok ama böyle dan diye konunun kapatılması da hiç hoşuma gitmedi. şimdi bir açıcak mesajı müstechen yazılar, ki normalde moda girmEden asla öyle cümleler kuramam, çok küçük düşürücü çok üzgünüm

13 şubat 12:11

10. Hiç utanacak birşey yok ya takilmayin ona bence o an yazdığınız görünüyor sonuçta. Siz foto atmissiniz ya onun da fotosu sizde var mı ona göre içimiz daha rahat olur hani uğraşacağıni sanmam ama

13 şubat 12:14