6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

silikonlu memeler hakkinda benim icin onemli bir durum?

silikonu nasil buluyorsunuz? ozellikle yaptiranlara sorum gorunus olarak yapay bi havasi oldugunu goruyorum ama dokununca nasil hissettiriyor ben küçükken izledigim bir filmde kadinin gogusleri silikonluydu ve asiri sertti erkek hoslanmiyordu.gercekten cok mu sert ve nasil hissettiriyor,surekli icinizde bir sey tasiyormus gibi mi? yargilamiyorum kesinlikle yanlis anlasilmasin.yargilasam boyle bir ise girismezdim bile zaten.

1. Damla şeklinde yaptırdım, ilk aylar içinde farklı bir cisim varmış gibi hissediyorsun. 5 sene oldu ve iyi ki yaptırmışım. Eşim de memnun çok sert gelmiyor. 

18 haziran 19:28

2. Damla şeklinde mentor marka silikonum var. 4 yıl oldu tam. Duruşu aşırı doğal kendiliğinden dik meme gibi görünüyor. Dokununca silikon hissediliyor ama taş gibi falan değil kesinlikle. Çok mutsuzsanız yaptırın yok biraz büyüsün diye falansa doğal kalın boşverin. Ben hiç pişman olmadım.

18 haziran 19:47

3. silikona göre değişiyor. damla silikonlar aşağıya doğru olduğundan sarkmayı önlemek amacıyla daha serttir ve dokunduğunda silikon olduğunu direkt hissettirir ama yuvarlak silikon daha yayvan ve yumuşaktır. dokunduğunda sert değildir.

18 haziran 20:11


4. Ben de ilerde param olursa yaptırabilirim belki diyordum lisede falan ama cinsel hayatım başladıktan sonra meme ucundaki hassasiyeti kaybetmeyi göze alamayacağımı fark ettim ahsjsjsj

18 haziran 22:00

5. 5.anonim silikon olunca o his kayboluyor mu cok sasirdim su an

18 haziran 23:03

6. hassasiyet azalır evet doğrudur bu

19 haziran 02:05