5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sinirlendiğinde bile ağlamak isteyenler var mı?

son yıllarda böyle bir huyum ortaya çıktı. zor bir süreç geçiriyorum. çok istediğim ama hala ulamadığım bir amacım var. açıkçası psikolojimin pek iyi olmadığını düşünüyorum. doktora gitmedim ama bu ağlama olayları çok sık olmaya başladı. birilerine ciddi anlamda sinirlendiğimde ağlamaya başlıyorum veya sinirlenmem gereken bir durumda sinirlenmek yerine karşımdakine kırılıyorum ağlamak istiyorum. önceden böyle değildi. bozuk psikolojiye mi işaret. bunu yaşayan var mı?

1. Bende oluyo kendimi bildim bileli sinirlenince direk gözüm dolar sesim titrer ama nefret ediyorum

12 ocak 23:31

2. Inan boylesi cok daha iyi ben aglayamiyorum icimde birikiyor ve aradan aylar gectiginde sacmasapan bir yerde sacmasapan bir zamanda aklima gelince birden aglayasim geliyor birakin kendinizi sikmayin agliyorsaniz aglayin en sagliklisi bu bence

13 ocak 00:01

3. birine sinirlendiysem ben de hemen ağlıyorum ve bundan nefret ediyorum. güçlü durayım laf sokayım istiyorum gözlerim kırmızı sesim titriyor gözyaşım aktı akacak laf sokmanın bile etkisi kalmıyor :) hemen en yakın lavobaya kaçıp güçlü ol kızım yapabilirsin telkinlerinde bulunup kendimi toplamaya çalışıyorum.

13 ocak 00:11

4. Biriyle tartismaya girecek gibi olursam yada biri aslinda cok sinirime dokunan bir laf ederse ayni sekilde karsilik verecegime sesim titremeye gozlerim dolmaya basliyor. Agiz tadiyla kavga edemiyorum. Gergin ortamlar yada yuksek sesle kavga eder gibi konusanlar bile benimle alakasi olmasa da sinirlerimi bozmaya yetiyor. Hele regl donemi yaklastiysa gun icinde ota boka aglamaya basliyorum. Eger boyle bir ruh haline girdiysem kendimi telkin etmeye basliyorum yada o ortamdan uzaklasiyorum.

13 ocak 00:35


5. Kızlar bunu nasıl çözeceğiz? Bu çok saçma bir şey. Eskiden böyle değildim. Nerden çıktı bu saçmalık. Sonradan oluştuğu için psikolojik bir şey mi diye düşünüyorum ben.

13 ocak 00:57