18 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sivilce izleri için memnun kaldığınız onarıcı kremler, avene cicalfate krem?

süslüler çok önceden kalan sivilce izlerimi geçirmek istiyorum önerebileceğiniz kremler var mı? şu anda da cildim sivilceye meyilli ve karma. avene cicalfate işe yarar mı o da gözüme çarptı?

1. Yanıtımı beğenir misiniz takipteyim bu soruyu kaybetmeyeyim:)

14 eylül 18:56

2. takipteyimm

14 eylül 18:58

3. Cicalfate kremi kullandım hala elimde var, havalar soğuduğunda yine ara ara kullanırım ben cildimi ciddi manada iyileştirdiğini düşünüyorum fakat onu kullanmayı bıraktığımdan beri hiç siyah noktam çıkmıyor. Benim de cildim sivilceye meyilli yani biraz cicalfate kremden şüphelendim. Yine de nemlendirmesi cildime verdiği yumuşak his, iyileştirici özelliği için alınır derim.

14 eylül 19:01


4. duzenli peeling ile gecirmistim ben. yves rocher kayisili peeling kullaniyordum

14 eylül 19:06

5. cicalfate krem için pek birşey söyleyemeyeceğim fakat daha geçen gün ofisten bir arkadaşım (link: https://arganyagikozmetik.com/ buradan) aldığı argan yağıyla tüm sivilce izlerinin birkaç ay içinde gözle görülür bir şekilde azaldığını anlattı, hatta o öyle söyleyince ofistekilerden birkaç kişi daha sipariş verdi. bende öyle bir sorun pek olmadığı için denemedim ama etrafımda çok argan yağı kullanıp aşırı memnun kalan insanlar var. kantaron yağının da çok etkili olduğunu duymuştum. sizde deneyebilirsiniz süslü.

14 eylül 19:07

6. Takipteyim :(

14 eylül 19:07

7. 4.anonim kayısılı peelingi kullandım ben de ama sivilce izlerime pek etki etmedi :( ama beğeniyorum ben dee

14 eylül 19:10


8. 5. süslü teşekkür ederim yağ olunca insan şüpheleniyor sivilce çıkacak diye :D mutlaka araştıracağım onu :) izler bir türlü gitmiyor :( 

14 eylül 19:13

9. madecassol

14 eylül 19:28

10. Salatalık soyduğunuzda kabukları çöpe atmadan yüzünüze sürün, biraz bekletin hatta. özellikle yeni yara izlerinde mucize yaratıyor. 

14 eylül 19:50