6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sizce de tulu her girdiği kız grubunun arasını bozmuyor mu?

yine derdini seveyimlik bir soru ama dayanamadım. hatırladığım kadarıyla duygu ve tulunun arası iyiydi ve daha sonrasında gruplarına cansu katıldı. daha sonra cansuyla tulunun arasından su sızmaz oldu ve çat duyguyla araları bozuldu. akabinde ise meşhur grup şurup kuruldu ve cansuyla arası iyi olan tulu bu gruba da dadandı. daha sonra eceyle anlamsız bir yakınlıklara girdiler, hatta ece sevgili miyiz diye video başlığı bile attı (saçmalık). tuluyla baş başa tatile gittiler ve cansularla takılmıyorlar bayadır, cansuların storylerinden de bir nispet enerjisi almıyor değilim bu arada. duygu - cansu bozuşmasında suçu kızlarda arıyorduk ama iki olayda da ortak nokta tulu gibi duruyor. ben bu çocuktan sinsi enerjisi alıyorum. laf taşıyor gibi bir hali var. siz ne düşünüyorsunuz?

1. soruyu görünce kahkaha attım. ne güzel tespit, çok yaşayın :)

12 haziran 18:00

2. hatta bir ara tulu cansuyla da sevgili gibi takılıyordu hatırlıyorum da. Hazım bir şey demiyor mu diye şaşırmışlığım var. Şimdi de eceyle aynılar, çok itici geliyor bu çocuk bana.

12 haziran 22:11

3. Hazım neden bir şey desin, tulu gay zaten...

12 haziran 22:40


4. tulu gay arkadaşlar ama gurup şurup denen illet insan topluluğunun iq seviyesi 3 olan seyirci kitlesi bunu anlayamayacak kadar low tabii ki.

13 haziran 04:15

5. tuluyu özellikle izlemediğimden bu konuda emin değilim. o nedenle gaydir diye etiketlemek istemedim açıkçası. ben onu sadece onun bunun storysinde görüyorum, izlemeye değer bulmadım çünkü ilgimi çeken bir konudan bahsetmiyor videolarında.

8. anonim kimin ne kadar low olduğunu tek soruyla anlayabileceğinizi sanmıyorum. tavrınızdan sizin ne derece low olduğunuz anlaşılıyor zaten, sakin biraz.

13 haziran 08:57

6. Soruyu görünce koşup geldim :D Harika tespit :))

13 haziran 15:28