sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
9 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

sizce de tulu her girdiği kız grubunun arasını bozmuyor mu?

yine derdini seveyimlik bir soru ama dayanamadım. hatırladığım kadarıyla duygu ve tulunun arası iyiydi ve daha sonrasında gruplarına cansu katıldı. daha sonra cansuyla tulunun arasından su sızmaz oldu ve çat duyguyla araları bozuldu. akabinde ise meşhur grup şurup kuruldu ve cansuyla arası iyi olan tulu bu gruba da dadandı. daha sonra eceyle anlamsız bir yakınlıklara girdiler, hatta ece sevgili miyiz diye video başlığı bile attı (saçmalık). tuluyla baş başa tatile gittiler ve cansularla takılmıyorlar bayadır, cansuların storylerinden de bir nispet enerjisi almıyor değilim bu arada. duygu - cansu bozuşmasında suçu kızlarda arıyorduk ama iki olayda da ortak nokta tulu gibi duruyor. ben bu çocuktan sinsi enerjisi alıyorum. laf taşıyor gibi bir hali var. siz ne düşünüyorsunuz?

1. soruyu görünce kahkaha attım. ne güzel tespit, çok yaşayın :)

12 haziran 2018 18:00

2. Ahahaha ay öldüm gülmekten. Milyonlarca kalp tek soru. Ya bu youtuberlarsan biri çıksın (hepiniz okuyorsunuz biliyoruz inat etmeyin) da şu işin doğrusunu anlatsın rahatlayalım. Bak anonimlik diye bir şey de var, hiçbir şey olmaz. :D :D 

Sanmıyorum öyle bir şey olacağını ya Ece önce arkadaşlarıyla sonra annesiyle tatile falan gitti yılıyla tatil işi reklamdı zaten. O yüzden cansularla takılmaya vakti olmuyordur. Duygu-Cansu bozulmasında ben çok duygunun içsel hırsları yüzünden Cansu soğudu gibi geliyor. Zaten bir değil iki değil duygu etrafındaki herkesi soğuta soğuta elvine kaldı en son. Gerçi taylito var o açıdan çok şanslı kız maşallah Allah ayırmasın. 

12 haziran 2018 18:02

3. hatta bir ara tulu cansuyla da sevgili gibi takılıyordu hatırlıyorum da. Hazım bir şey demiyor mu diye şaşırmışlığım var. Şimdi de eceyle aynılar, çok itici geliyor bu çocuk bana.

12 haziran 2018 22:11

4. Hazım neden bir şey desin, tulu gay zaten...

12 haziran 2018 22:40

5. tulu da eski sevgililerinden bahsederken hep "kız" diyor, gay olduğunu asla söylemiyor ve hiçbir zaman da söylemeyeceğini söylüyor. valla bir insanın cinsel yönelimini bu kadar merak etmemiştim(gizlinot: çok ayıp geliyor ama napayım) hiç açılsa da rahatlasam diyorum bazen :D

13 haziran 2018 02:24

6. tulu gay arkadaşlar ama gurup şurup denen illet insan topluluğunun iq seviyesi 3 olan seyirci kitlesi bunu anlayamayacak kadar low tabii ki.

13 haziran 2018 04:15

7. tuluyu özellikle izlemediğimden bu konuda emin değilim. o nedenle gaydir diye etiketlemek istemedim açıkçası. ben onu sadece onun bunun storysinde görüyorum, izlemeye değer bulmadım çünkü ilgimi çeken bir konudan bahsetmiyor videolarında.

8. anonim kimin ne kadar low olduğunu tek soruyla anlayabileceğinizi sanmıyorum. tavrınızdan sizin ne derece low olduğunuz anlaşılıyor zaten, sakin biraz.

13 haziran 2018 08:57

8. Soruyu görünce koşup geldim :D Harika tespit :))

13 haziran 2018 15:28

9. iq seviyesi 3????

kimse kusura bakmasın ama bir kişi çıkıp açıkça cinsel yönelimini söylemediği sürece hakkında kimse kesin konuşamaz. bence de tulu %95 gay. bunu anlayamacak iq seviyesinde değilim tabii ki. (gizlinot: keşke normal hayatta karşılaşsaydık da iq'mun kaç basamaklı olduğunu gözlerinizle görseydiniz)

benim zamanında böyle bir arkadaşım oldu, tulunun aynısı sonra bir kızarkadaşı oldu. gizlemek için yaptı falan sandık kıza üzülüyorduk sonra ortamlarımız ayrıldı ve ben bizim oğlanla kızın çok yakın bir arkadaşıyla karşılaştım. onlar hala birlikte mi biz onu gay sanıyorduk deyince "ne gayi kızım saçmalama çatır çatır hetero konuşması ve zevkleri biraz feminen sadece" dedi. o yüzden öyle net konuşmam o zamandan beri kimse hakkında. o yüzden zaten tulu açıklasa da bir rahatlasam diyorum :D

14 haziran 2018 00:26