17 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sizce hangi youtuberlar sahte canta/ayakkabi kullaniyor?

az once konu disi sekmesinde gordum, bir yazar youtuberlardan bazilarinin cakma kullandigini soylemis. ben polina, simla falan takip ediyorum kutusunu posetini dahi gosteriyolar yine de sahte olabiliyo mu?

1. bir tane alıp aynı kutuya koyuyolardır ldşsmdçsödsşsş

9 ekim 23:41

2. Zamanında alp kavasoğlu da böyle bir laf sokmuştu. Siz o storilerinizde gösterdiğiniz ayakkabıları çantaları anca fotoğraflarında görürsünüz ne kadar aldığınızı biliyorum diye. O zamanlar ezgi fındık her gün abartısız 3 4 tane marka ürün fotoğrafı paylaşır bu mu bu mu falan derdi. Hey gidi hey. Ben oyumu ezgi fındıktan yana kullanıyorum.

9 ekim 23:48

3. Ne kadar aldığınızı derken kazançlarından bahsetmişti. Yanlış anlaşılma olmasın.

9 ekim 23:48


4. Kaliteli cakmalar kutusu faturası hatta dikiş sayısı orjinallik koduna kadar oluyor 😂

9 ekim 23:50

5. Bize ne be süslü napıcaz; çakmasını bile almaya yeterli bütçe ayıramayıp bu bile bize lüks kaçıyorken çenemizi yorduğumuza değer mi?

9 ekim 23:55

6. kimler kimler sahte kullanıyor inanamazsınız.youtuberları bilmiyorum da ünlüler falan ohooo. ama pahalı replikalar,her yerde bulunmuyor.

9 ekim 23:58

7. Benim oyum da mahkemeye vermezse selin yağcıoğludan yana :d

10 ekim 00:02


8. A class denen çakma ürünlerin (çakmanın kalitelisi skdkdk) her detayı aynı oluyor. Bence çok gereksiz. Gerçeğini alamadığın şeyin sahtesini almak kalitesiz duruyor.

(Ben o markaları alamıyorum yanlış anlaşılmasın. Ama replika da kullanmam. Chanel çakmadansa stradivarius daha iyi)

10 ekim 00:11

9. Çakma ürün kullanılmasına karşıyım. Çakma çanta kullanan bir arkadaşım Acıbadem'den aldığını, bergüzar Korel'in de çakma kullandığını söylemişti. Bana komik geldi. Doğrusunu bilemem.

10 ekim 00:27

10. selin yağcıoğlu balarısı netttt

10 ekim 00:33