14 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sizce yaş farkı çok mu, lütfen soruyu gören fikrini belirtsin ?

yeni sevgilimle aramızda üç yaş var, ben büyüğüm. yaşlar benim 28 o 25. sizce bu sorun yaratır mı? yüksek lisanstan tanışıyoruz. yaşları öğrenene kadar hiç düşünmemiştik böyle bi fark olduğunu. ya da benimle ciddi bi ilişki düşünmez mi bu farktan dolayı. biraz kafama taktım bu ara.

1. Çok sorun bir yaş değil bence 

11 temmuz 08:50

2. Evet çok ayrılın.

11 temmuz 08:58

3. Aranızda üç jenerasyon fark olduğu için olmaz :/

11 temmuz 09:17


4. süslücüm bence yaş kesinlikle gereksiz ayrıntı. yaş almak, o zamana kadar gördükleriniz ve yaşadığınız tecrübelerle doğru orantılıdır bence. yani evet biriniz 25 biriniz 28 ama ikinizde aynı yollardan geçip yüksek lisanstasınız. dolayısıyla denemekten hiç zarar gelmez. aynı yaşta olup olgunluktan nasibini almamış insanlarda çok fazla. belki bu tam tersi olacak yaşamadan bilemezsiniz. eğer kalbiniz biraz da olsa küt ettiyse deneyin akışına bırakın. olmayacaksa bile yaşarayak görün bunu. aklıma 3 yaş fark var diyince pelin akil-anıl altan çifti geldi. onlarda da yaş farkı var açın bakın fotoğraflarına mutluluktan ölecekler neredeyse (gizlinot: maşallah :d darısı bize). yani demem o ki hava güneşliyken ya yağmur yağarsa diye şemsiye arayışına girmeyin şimdiden. güneşli havanın keyfini çıkarın doyasıya :)

11 temmuz 09:28

5. Annemle babamın arasında 3 yaş var süslüm(gizlinot: Annem büyük) ve çevremde de rastladığım bir durum o yüzden bence pek bi sorun oluşturacak bir şey gibi durmuyor

11 temmuz 09:29

6. Annemle babamın da, sevgilimle benim de aramızda 10 yaş var. Hele üç yaştan hiç sıkıntı çıkmaz süslüm

11 temmuz 09:32

7. Birileri jenerasyon kelimesinin anlamını bilmiyor anlaşılan. 

Siz sevmişsiniz birbirinizi, anlaşıyorsunuz ki devam ediyorsunuz. neyi kurcalıyorsunuz daha fazla anlam veremiyorum. İlla bir sorun mu olmalı arada? Birşeyleri kurcalamayı bırakın bi mutluluğunuzu doya doya yaşayın yav herşeyi didik didik etmenin kime ne yararı var? 

11 temmuz 09:37


8. dshjjkdsl gerçekten jenerasyon yazan anonimin sizinle dalag geçtiğini anlamamış olamazsınız :ddd

11 temmuz 09:50

9. Jenerasyonun ne demek olduğunu sizden öğrenecek değiliz deyin de tam olsun soru sahibi haha.bu ne atar gider?bence yaş değil ama olgunluk farkı olabilir siz böyle her şeye parlarsanız zor.3.anonim değilim bu arada.

11 temmuz 09:59

10. oha ya nasıl birlikte olacaksın 3 yıl 36 ay demek tamı tamına!!!!!!!!!!!! ennn fazla arada 6 ay olmalı bence yani bilemedim çok zorluk çekersin :/

11 temmuz 09:59