11 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sizce yaş farkı çok mu, lütfen soruyu gören fikrini belirtsin ?

yeni sevgilimle aramızda üç yaş var, ben büyüğüm. yaşlar benim 28 o 25. sizce bu sorun yaratır mı? yüksek lisanstan tanışıyoruz. yaşları öğrenene kadar hiç düşünmemiştik böyle bi fark olduğunu. ya da benimle ciddi bi ilişki düşünmez mi bu farktan dolayı. biraz kafama taktım bu ara.

1. Çok sorun bir yaş değil bence 

11 temmuz 08:50

2. Jenerasyonun kelime anlamını öğrenin son anonim. Doğru düzgün cevap vermemiyorsanız da vermeyin lütfen. Hava güzel camı açın bi oksijen gitsin beyninize.

11 temmuz 09:20

3. süslücüm bence yaş kesinlikle gereksiz ayrıntı. yaş almak, o zamana kadar gördükleriniz ve yaşadığınız tecrübelerle doğru orantılıdır bence. yani evet biriniz 25 biriniz 28 ama ikinizde aynı yollardan geçip yüksek lisanstasınız. dolayısıyla denemekten hiç zarar gelmez. aynı yaşta olup olgunluktan nasibini almamış insanlarda çok fazla. belki bu tam tersi olacak yaşamadan bilemezsiniz. eğer kalbiniz biraz da olsa küt ettiyse deneyin akışına bırakın. olmayacaksa bile yaşarayak görün bunu. aklıma 3 yaş fark var diyince pelin akil-anıl altan çifti geldi. onlarda da yaş farkı var açın bakın fotoğraflarına mutluluktan ölecekler neredeyse (gizlinot: maşallah :d darısı bize). yani demem o ki hava güneşliyken ya yağmur yağarsa diye şemsiye arayışına girmeyin şimdiden. güneşli havanın keyfini çıkarın doyasıya :)

11 temmuz 09:28


4. Annemle babamın arasında 3 yaş var süslüm(gizlinot: Annem büyük) ve çevremde de rastladığım bir durum o yüzden bence pek bi sorun oluşturacak bir şey gibi durmuyor

11 temmuz 09:29

5. Annemle babamın da, sevgilimle benim de aramızda 10 yaş var. Hele üç yaştan hiç sıkıntı çıkmaz süslüm

11 temmuz 09:32

6. Jenerasyonun ne demek olduğunu sizden öğrenecek değiliz deyin de tam olsun soru sahibi haha.bu ne atar gider?bence yaş değil ama olgunluk farkı olabilir siz böyle her şeye parlarsanız zor.3.anonim değilim bu arada.

11 temmuz 09:59

7. oha ya nasıl birlikte olacaksın 3 yıl 36 ay demek tamı tamına!!!!!!!!!!!! ennn fazla arada 6 ay olmalı bence yani bilemedim çok zorluk çekersin :/

11 temmuz 09:59


8. Cevap verenlere teşekkür ederim. Valla herşeye sinirlenen bi insan değilim. İki arada bi derede baktım cevaplara ve sözlükte yanlış kelime kullanımı da gayet sık o şekilde düşündüm direkt o yüzden. Belki ben yanlış yorumladım belki o yanlış kullandı. neyse öyleyse kusura bakmasın

11 temmuz 10:32

9. Eşim benden 5 yaş küçük. İlk tanıştığımızda biliyordu, ilk tanıştığımızda evlilik istediğini söyledi

11 temmuz 12:38

10. İkiniz de belli olgunluğa erişmiş ve okumuş insanlarsınız anladığım kadarıyla. Bence siz birbirinizi sevip anlaşabildikten sonra yaş sadece sayılardan ibaret gereksiz bir kavram. Takmayın kafaya süslüm.

11 temmuz 21:58