6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

sizce yerinde mi, tekrar almaya çekiniyorum?

valla troll değilim. süslüler direk konuya gireyim popom çok düz olduğu için popo kaldırıcı almıştım pentiden bundan yaklaşık 1 ay önce. ablam da sinirlendi. yırttı attı. değişim bile yaptıramadım yani bildiğiniz yırttı. kendimi niye komik duruma düşürecekmişim, onlar çok abartılı, nikie minaj poposu gibi duruyormuş. tekrar almaya da cesaret edemedim çünkü aynı evde yaşıyoruz görse yine yırtıp atar. siz ne düşünüyorsunuz?

1. Ay ablanıza ne çok sinir oldum.siz çok beğeniyorsanız alın kendi poponuz süslüm

13 eylül 21:36

2. kendi poponuz gafafagahsshhdjfbahshd

13 eylül 21:42

3. Güldüm. Ben de pentiden popo külotlarını merak ediyordum. Denemek yasak olduğu icin ablam da kardesim taytın üzerine deniyebilir mi demisti deneme kabininde taytın üzerine gecirip espriler yapıp foto cekmistik. Abladan ablaya değisiyor demek ki :d Düsünceme gelirsem popo külotun hic bir farkı olmadı ben de cünkü düzenli spor yapan bir insanım. Çıkık ve kalkık kalçalarım var. Siz de kendinize uygun beslenme ve kalça egzersizleriyle doğalından sabırlı bir sekilde elde edebilirsiniz. Hem hareket sağlıkta getiriyor. Bence bi düşünün.

13 eylül 21:42


4. haklısınız süslüm ama kendi bedenim kendi kararım olmasına rağmen bir şey diyemedim :d gerçekten o gün üstüme çok geldi bence ya. gereksizdi yani. ki en küçük bedenini almıştım. keşke biraz daha anlayışlı olsaydı çünkü gerçekten kendime olan güvenimi yitiriyorum.

13 eylül 22:15

5. Yine ben; ablanızın tarzını anladım art niyetli değil ama yöntemi yanlıs. Kardeşsiniz bence ona da fikirlerini daha güzel ifade etmesi gerektiğini, böyle yaparak özgüveninizi zayıflattığını söyleyin. Fikirlerini daha makul bir bicimde ifade etmesini isteyin. Olgun bir bicimde konusursanız ister istemez o da sizinle iletişimini düzeltmek zorunda kalıcaktır. Şimdiden kolay gelsin.

14 eylül 08:48

6. Teşekkür ederim süslüm. Aslında birden gidip almadım. Uzun süredir konusunu açıyordum memnun olmadığımı belirtiyordum fakat aldığımda ben senin ciddi olduğunu düşünmüyordum dedi.

14 eylül 15:33