28 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

son özdebir denemesine giren süslüler?

azıcık geç oldu ama geçen hafta özdebir denemesine giren süslüler öncelikle merhaba :) sınavınız nasıl geçti, nasıl geldi? hangi dersler kolaydı, zordu? sıralamalarda yığılmalar oldu mu? toplam kaç kişi sınava girdi türkiye genelinde? kısacası sınav hakkındaki görüşleriniz neler? biraz sınav kritiği yapalım:)  ben kendi fikirlerimi anlatayım. bence tyt kolay gibi gözüken ama özellikle türkçede hiç beklenmeyen yanlışlarla sırttan bıçaklayan bir sınavdı. ayt için mat kolaydı ancak fizikte güzel sorular vardı. biyoloji kolay kimya orta zor arasıydı. görüşlerim bu kadar. hepinize başarılar diliyor bol bol öpüyorum süslü kardeşlerim <3

1. Yazım hatası yaptıysam affedin biraz uykulu yazdım :)

11 haziran 05:31

2. Yaa özdebir mi vardı ay hiç haberim yok bak canım sıkıldı zaten bugün uyanamayıp denemeye de gidemedim ya ben napcam çok gerildim şimdi of :(

11 haziran 11:49

3. Süslücüm sakin ol:) internette var sorular indirip çözersin. Çoğu insan yaşıyor bu problemleri ben de dahil olmak üzere. Sıkma canını <3

11 haziran 13:01


4. tytsi genel anlamda normal bir seviyedeydi bence. türkçe için yorum yapamayacağım az yanlışım çıktı. fizik kolay değildi bence de. ayt matematikte beklemediğim hatalar yapmışım :/ genel manada iyi bir sınavdı bence

11 haziran 14:14

5. bence de tyt kolaydı ama sınavda da çok farklı gelmez diyorum. aytde zorlayacaklar. ayt içinse matematiği konuları bitmiş biri rahatlıkla yapardı. fen biraz daha zordu ama haklısınız. özellikle fizik hepimizi zorladı. 

sınava 100 bin civarı katılım oldu sanırım. bu arada ayt genelde yapılamamış galiba. sıralamaları aşırı oynatmamış bir kaç net. ilk on bin için konuşuyorum.

bu arada limit denemesi de açıklandı. onun hakkında ne düşünüyorsunuz? girdiniz mi?

12 haziran 01:33

6. Ben limit denemesine girmedim süslü.

12 haziran 09:38

7. bence feni zordu matematiği olması gerektiği gibiydi aytnin.tyt için de türkçe dediğin gibi hiç ummadığım yanlışlarım çıktı süslü çok canım sıkıldı öyle olunca :( baya iyi geçmişti halbuki.ben tyt'den 92,5 ayt'den 70 yaptım.sizin netleriniz nasıl?

12 haziran 10:43


8. ben 5. anonim. tyt 96 ayt 58 di sanırım. ayt fenim çok düşük geldi benim, eksik konularım vardı aınava girdiğimizde. hedefim 20 bin içinde kalabilmek. sizin nedir? çok güzel gelmiş sonuçlarınız.

12 haziran 10:52

9. ben de tytye girerken sosyalim eksikti baya şuan bitirmek üzereyim.ege diş hekimliği hedefim süslüm ilk 15k ya girmem lazım yani.ben ayt konularını bitirdim ama fen ciddi anlamda zor o kadar çabuk unutmaya müsait ki özellikle fizik :( şuan konularınız ne durumda süslü?

12 haziran 11:05

10. kimyam hiç yoktu o zaman şu an bitirmeye yaklaştım. fizikten de formül eksiğim vardı onları öğrendim ama özdebir gibi bir sınavda pek fark yaratmazdı bu zaten. biyolojide hala var eksiklerim. bayramda bitiririm sanırım. sizin bitti mi konularınız?

12 haziran 11:19