yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  17 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  son zamanlarda sözlükte evlilik öncesi ilişki yaşayanlara olan tutum ?

  değer görmüyordur, kendini kullandırtıyor, meze olur falan gibi çokça yorum görüyorum. gerçekten şaşırıyorum, mahalle baskısını hissetmediğimiz bir burası kalmıştı. ben çok cahil, sığ ve aşağılayıcı buluyorum. insanlar uzun ve ciddi ilişkiler yaşıyor neden değer görmesin ki? bilmiyorum bu konu hakkında siz neler dusunuyorsunuz?

  1. Kendilerinde tek değerli yerleri oraları olduğu için böyle düşünüyorlar. 

  23 nisan 23:11

  2. vajinalarını hazine gibi kocalarına saklayıp evlendikten sonra vajinismus yaşayan kadınların genellemesi ve sığlığı olduğunu düşünüyorum sevgili süslü.

  23 nisan 23:12

  3. Yani her dusunceye saygım var ama kadının değerini bekareti uzerinden belirlemek ve bunu başka kadının yapması bana cok acı geliyor.

  Dunyayı değiştirecek olan kadınlarken bide..

  23 nisan 23:14

  4. Kadınlar klübunun tek başarısı evlenme olan pembiş gelinleri burayı da sardı süslücüm ondan. Bir ortadoğu kültürü olduğumuz için haklılık payları yok değil. Fakat kendi skalasınızda takılan bir kadınsanız bu sizi etkilemez zaten. 

  23 nisan 23:15

  5. valla ben mahalle baskısı falan görmüyorum kendi yaşantımda çünkü yakın çevremi özellikle açık görüşlü insanlardan seçtim. bir tek burda yazılanlardan bu tarz fikirleri görüyorum. umrumda değil açıkçası yıllardır gün aşırı sevgilimle seks yapıyorum oohh banane hiç tanımadığım süslü sözlükte anonim olarak yazan birinin benim değerim üzerine olan fikrinden.

  23 nisan 23:19

  6. anonim 5 ben arabada seksten bağımsız söylüyorum. bence de o olay çok saçma ancak iyi ilişkileri olan, evde bişeyler yaşayan çiftleri de kalkıp bu sekilde değersiz kategorisine sokmak gercekten saçma. Benim de 1.5 seneyi aşkın ilişkim var, yıllardır tanıdığım adam ile yaşadım, hala o adamlayım. Dediğim olay bu değil süslü.

  23 nisan 23:25

  7. Bence buradaki mesele, kişileri eleştirme noktasında mahalle baskısından çok şeyi görüyorum; açılan başlıklar hep 'küfretti ama seviyorum diyor, sevişince kalk giyin diyor, eleştiriler genel olarak değer vermeyen erkeklerle özel hayatın bu kadar paylaşmış olup sonrasında kahrolan süslüler için görüyorum. Yaşamayın demekteki kasıt: böyle insanlarla yaşamayın ki ben bunu düşünüyorum eğer bu tarzda bi yorum yaptıysam.

  Bunun dışında da eğer duygular net, istekler açık ve kandırmaca, kırmaca yoksa isteyen istediğini yapar. Tuhaf yorumlara da gülüp geçiyorum. Neden? Çünkü türkiye :d

  23 nisan 23:27

  8. Soru cevapta yapabiliyor bu çomarlar bunu, alakalı başlıklara hit bak bir tane var mı heepsi arazi sjfkfkdkfkl. 

  Bakireye neden bakiresin neden ailenle yaşıyorsun nasıl denmiyorsa sevgilisiyle yaşayana, istediğiyle istediği şekilde ilişkisi olana da kimse laf etmemeli ama çirkef türk yapısı el vermiyor dilini tutamıyor onlar da yazık ne yapacaksın. Bakireyim diye gurur duyacak kadar vasıfsız etmesin allah, hayattaki tek başarın henüz sevişmemiş olmaksa gerçekten vasatsın demektir. 

  23 nisan 23:37

  9. Bir de yukarıdaki bir aüslünün dediği gibi burada üzücü durumlarda süslü çok görüyorum, kendini kullandıran, sevgilisine el pençe divan olan. Gelirken vazelinle kondom al diyor bana, çok kötü davranıyor sizce biz neyiz diyen süslü gördü bu gözler. 

  Ama tabi bu süslüleri ezen, bakire değil diye horlayanlar düşünmüyor ki burada kocam iki saniyede boşalıyor, kocam bana dokunmayı bilmiyor, kocam bana azman diyor, kocam sen de ne seks meraklısıymışsın diyor, kocam orgazm olmak istememe kötü bakıyor, kocam beni horluyor soruları da var. Bu sorulara da aynı kadınlar diyor ki aa evlisin gül gibi yuvan var dert ettiğine bak sen de herçekten azmansın azgınsın utan utan. E onlar evli? Seks yine mi yasak? Yine mi ayıp? 

  Sonuç olarak, bu tatminsiz, bu utanmaz, bu kokmuşları takmayınız efendim. Onlar her saim herkesi yerer, ama kendileri her bolu yer, kılıfına uydururlar, vicdanları püripk herkesi yere yere yaşar giderler. 

  23 nisan 23:41

  10. Anonim 8 evlenmeden kumar demekle terbiyesiz değersiz bir değil

  23 nisan 23:50