sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
17 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

soru-cevap kısmındaki ilişki soruları?

sizin de canınızı sıkıyor mu? gerçekten son zamanlarda o kadar iğrenç,kötü olaylar okudum ki sözlükte,okurken bile içim sıkılıyor. yanlış anlaşılmasın soru sahiplerine değil bu lafım. ama resmen artık soru-cevap kısmına giresim gelmiyor. "yok artık daha neler" dedirten şeylere tanık oluyoruz sonuçta. insan huzursuz hissediyor. burayı okuyunca "ben de mi şunu kontrol etsem" "böyle yapan da varmış" tarzı paranoyakça düşüncelere girdiğimi farkediyorum bazen. gerçekten ilişkilerle ilgili soruları okumamaya dikkat ediyorum artık.negatif enerji yayıyormuş gibi geliyor bana. size de oluyor mu bu? ve gerçekten de üzülüyorum mesela insanların başına böyle şeyler geliyor,güvendiği kişiler tarafından hayal kırıklığına uğruyorlar diye. okuduğum yerde ben öfkelenip üzülüyorum onların adına. benim gibi düşünen var mı merak ettim aslında..

1. Girmeyin rahatsız oluyorsanız. Ben olmuyorum, aksine seve seve yardımcı olmaya çalışıyorum soranlara.

15 mayıs 2018 12:59

2. Ben soru sahiplerine üzülüyorum bayağı, hiç kimse burada yazılan sorulardaki şeyleri hak etmiyor. Ayrılın demek istediğim çok olay var ama bir yandan da severek ayrılmanın zorluğunu düşünüyorum, insallah herkes en az hasarla atlatır bu yasadıklarını 🙏🏼

15 mayıs 2018 13:03

3. demek istediğim soru soranlardan ya da sorulardan rahatsız olmak değil sevgili anonim. böyle olayların yaşanması,öğrenince de canımın sıkılması diyebilirim. ben de çok yardımcı olmaya çalıştım kendi çapımda,konum o değil. ne kadar kötü şeyler yaşanıyor ve yaşatılıyor,bunları okumak bile insanı huzursuz ediyor demek istedim aslında. son zamanlarda özellikle çok şahit olmaya başladık, üzüntümü paylaştım bi bakıma. yoksa zaten açıp okumak bana kalmış tabi ki,kimseyi suçlamıyorum ki.

15 mayıs 2018 13:04

4. kesinlikle 2.anonim. aslında dert yandığım olay buydu da kendimi anlatamadım sanırım. sitem etmişim gibi oldu. kimsenin böyle şeyler yaşamasını istemem,dert ediniyorum sanırım kendime :)

15 mayıs 2018 13:06

5. bu banada oluyo çok üzülüyorum dayanamıyorum kendimi çok kötü hissediyorum bide soru sahiplerine kızıyorum kendini nasıl bu kadar küçük düşürüyo diye...

15 mayıs 2018 13:08

6. O kötü evliliklerin geçmişini buradaki soru - cevap kısmına bakınca çok net görüyorum. O genç kızların yüzlerini ellerimin arasına alıp "sen şimdi ölüp bittiğini sanıyorsun ya ölmeyeceksin, ayrılınca yaşayamam sanıyorsun ya gayet de yaşayacaksın, seni çok seviyor sanıyorsun ya sevmiyor, evlenince düzelir sanıyorsun ya düzelmeyecek, sana kıyamaz sanıyorsun ya gayet de kıyacak, o çeyiz alışverisini yaparken aşırı mutlu olacağını sanıyorsun ya olmayacaksın, evlilik her derde derman sanıyorsun ya hiç bir şeye derman değil, çocuk doğunca bu huzursuzluk bitecek diye umuyorsun ya her şey katlanacak çocuğu da mutsuz edeceksin" diye haykırmak istiyorum. Üzgünüm bugün yakası dantelli huysuz teyze modum açık ama o kadar üzülüyorum ki göz göre göre yıllarını manyak heriflerle heba edenlere, bir de o iğrenc evliliklerden peşpeşe çocuk doğurup potansiyel mutsuzlar yetiştirenlere, sonra da sinirleniyorum kocasına olan hıncını çocuğundan çıkaranlara.. hepsi kardeşim hepsi kızım gibi üzülüyorum bir de hiddetleniyorum nasıl bir insan kendi kendine bunu yapabilir diye. Öyle işte +35 bildirdi...

15 mayıs 2018 13:24

7. Asla olmuyor. hayatın gerçekleriyle yüzleşiyorum okudukça her yaşanmışlıktan ders çıkarıyorum gerçek olduğunu var sayarak. Hem de bir nebze soru sahibine destek olmak derdini paylaşmak mutlu ediyor. Google'a veya sözlüğe iki kelime aratarak cevap bulunacak sorulardansa bu tarz sorular olmalı bence ..

15 mayıs 2018 13:27

8. 7. süslü bana ablalık yapar mısın? :(

15 mayıs 2018 13:29

9. iki tip insan görüyorum biri buraya şunu bunu yaptım, sevgilimi/kocamı aldattım vs diye yazanlar ve bunu normalleştirmeye çalışanlar (tiksiniyorum), diğeri de sevgilim/kocam beni aldattı ama ayrılmak istemiyorum minvalinde yazıp normalleştirmeye çalışanlar (ayrı tiksiniyorum).

ayrıca burası kadın ağırlıklı bir platform olduğu için sorularda genelde erkeklerden muzdarip olunuyor (ki biz tek bir bakış açısıyla okuyoruz hepsini sonuçta). bu sebeple erkeklerden bıktım, hepsi böyle tarzı şeyler de ayrı cahilce. benim çevremde de bir ton hayatındaki kadın tarafından haksızlığa uğramış erkek var ama bu beni cinsiyetim sebebiyle onlardan biri yapmıyor.

15 mayıs 2018 13:31

10. Benim sevgilim yok ama olsa ben de burdan gördüklerimle acaba? Derim yalan yok. Zaten çok meyilliyim şüphelenmeye. normalde de insanlara güvenim pek yoktu şimdi hepten yok oldu :d ben de üzülüyorum hatta bazen çok içselleştiriyorum şu Ayşe nin olduğu soruda olduğu gibi. Bazen de bazı süslülerin dirayetli olmaları mutluluk veriyor öyle işte kısaca.

Hayatta olan şeyler bunlar sadece gerçek hayatta anonim olamadığımız için, maruz kalmadığımız için etkilenmiyoruz belki. Ama son 2 gündür üst üste çok böyle soru geldi onun da etkisi olabilir.

15 mayıs 2018 13:33