15 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

soru sorarken bazı kişilerin beynini kenara koyup yazabildiğini fark ettiniz mi?

insan ne mucizevi yaratık yarebbim

1. Kinlenip mi yazdınız bunu ? Ne olursa olsun üslubunuz çirkin. Beğenmediğiniz soruyu es geçin cevap vermek mecburiyetinde değiliz.

13 mart 01:27

2. siz de ayrı bir dertsiniz

13 mart 01:28

3. 1. Anonim niye üstünüze alındınız?

13 mart 01:30


4. Yahu internette dahi sarcasm kullanamayacaksam ben ne yapabilirim. Es geçiyorum zaten, ama son iki üç gündür sorulan soruların cevabı sadece düşünülse cevabı verilebilecek sorular. Tembelliğe karşı kinleniyorum, soruları aptalca bulsam bile beni sinirlendiren bu tembellik.

13 mart 01:36

5. Ya bazen öyle dertler görüyorum ki kendi derdim yapıyorum onu. Üzülüyorum. Ama bazen de işte bu mudur diyorum. Ufak bir araştırmayla bulunabilecek şeyler soruluyor kolaycılıktan. Sonra da ben sizin fikrinizi soruyordum oluyor. 

Bir de herkesin derdi kendine büyüktür ama çok saçma, küçük şeyler de soruluyor yazılıyor. İsteyen istediğini yazar ama bu muymuş derdin be kardeşim diyesim geliyor. Sağ gözümün üstünde sivilce çıktı acil yardım???? Nasıl yani?????

13 mart 01:36

6. Evet size katılıyorum. Cidden üstüne kafa yorup cevabını bulamadığımız şeyleri burda sorsak daha kaliteli bir platform olur burası. Troll gibi sorulardan nitelikli soruları kaçırıyoruz.

13 mart 01:38

7. Ben 1.anonim üstüne mi alındın diyen arkadaş hakaret edercesine üslub sevmiyorum. Bir hoşsunuz vallahi alınsam nolucak ? Sen öyle de mutlu olucaksan.

13 mart 01:47


8. Bence üslubu eğlenceli siz niye üstünüze alındınız size yönelik bir ima mı hissettiniz?

13 mart 01:51

9. Kendime bir ima hissetmedim sinirim bozuldu ama gülüyorum. Bir daha sorucaksın hissediyorum. Hayır hissetmedim doktorrr.

13 mart 01:57

10. 1. Anlnimin üstüne alınarak yazdığını sanmıyorum. Ama çiş bok konularında soruyu sorana katılıyorum. 

13 mart 02:06