5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

spor salonuna haftada bir gün gitmek?

süslüler spor salonuna yazıldım ama haftanın 6 günü çalıştığım için yalnızca pazar günleri spora gidebiliyorum ama gittiğimde de uzun kalıyorum. öbür türlü hafta içi eve gelmem 8i buluyo dinlensem yemek yesem zaten oldu 9 - 9.30, salonda 10da kapanıyor :( demem o ki haftada bir gün giderek bir işe yarar mı bu yaptığım spora? düzenli olarak haftada bir gün gitmeye alıştım ama faydalı oluyor mu bilemiyorum

1. Elbette ki hiç yapmamaktan iyidir. Haftada 1 gün spor salonuna gidip diger günler evde 10-15 dakikalık bir egzersiz yapabilirsiniz. Blogilates youtube kanalında veya nike training club uygulamasında kısa ve güzel şeyler var.

5 aralık 2017 15:50

2. spordan değil işten eve gelmem 8i bulduğu için hafta içi spora gidemiyorum demek istedim. işte hafta içi o yorgunlukla ne spora salonuna gidebiliyorum ne de evde egzersiz yapıyorum :( aslında salon 7de açılıyor ben evden 8de çıkıyorum 7de salona gidebilirsem benim için süper olur hafta içi 1-2 gün en azından sabahtan spor yapmak çok dinç hissettirir :) çalışanlar nasıl spor yapıyorsunuz ya

5 aralık 2017 16:02

3. bir gün gerçekten az, hem paranıza da yazık. bütçeniz uygunsa özel ders-reformer stüdyoları gibi seçenekler daha verimli olacaktır bence sizin için.

5 aralık 2017 16:23


4. işten sonra spora gideilirseniz en az 3 gün bence yeterince verim alırsınız.

5 aralık 2017 20:21

5. ben haftada 3 gün gidiyorum ve ben de 8de evde oluyorum. bence çok geç bir saat değil. eğer evin diğer bireylerine yemek yapmak gibi bir sorumluluğunuz yoksa katlanılabilir bir durum. spordan önce yemeğinizi yerseniz zaten spordan sonra yemek yemenize gerek yok. ben genelde muz yulaf süt üçlüsü yapıyorum ya da omlet yiyiyorum. eğer spordan sonra hem de o saatte normal bir öğün yerseniz aksine kilo alırsınız. tecrübeyle sabittir. karar sizin süslücüm.

6 aralık 2017 14:35