8 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

steam yaz indirimi ?

malum steam yaz indirimi başladı. yazın boş vaktim çok tüm gün dizi izlemek yerine biraz da oyun oynayayım dedim. oynamayacağım saçma sapan oyunlara para harcamak istemiyorum da hangi oyunları önerirsiniz?

1. soruyu takipteyim, bir arkadaşım life is strange dedi ama 5 episode olduğu için ben pek anlamadım, önerisi olan varsa memnuniyetle alabilirim.

22 haziran 12:29

2. (link: https://www.youtube.com/watch?v=8PIuvM9bAws mesela)

22 haziran 12:29

3. 2. anonim çok teşekkür ederim. ben sizin de fikirlerinizi merak ettiğim için belki bilinmeyen güzel oyunlar öneren olur diye buraya yazdım.

22 haziran 12:33


4. interaktif oyunları seviyorsanız life is strange.

biraz eskidiler ama aksiyon ve bilimkurguya düşkünlüğünüz varsa mass effect serisi, fall out new vegas, dragon age, elder scrolls skyrim de güzel arpg oyunlarından.

22 haziran 12:33

5. (yazar: skjaldmo) hikaye bazlı oyunlar seviyorsanız life is strange'i alabilirsiniz. geçen yaz indiriminde almıştım ama hikaye bazlı oyunlar sevmediğim için bitirememiştim sıkılmıştım.

22 haziran 12:35

6. Portal'ı öneririm

22 haziran 13:00

7. Hangi tür oyunları sevdiğinizi yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim. Kendi oynadıklarımdan yola çıkarsam önerebileceklerim: Little Nightmares, Limbo, This War Of Mine, What Remains of Edith Finch, Grim Fandango, Don’t Starve. 

23 haziran 12:05


8. (yazar: garbage) genel olarak aksiyon içermesini tercih ediyorum. böyle bulmacalı oyunlara çok gelemiyorum yetmiyor kapasitem :(

23 haziran 23:17