5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

su hayattaki tek arkadaslarim sizlersiniz biliyor musunuz?

gerceklik artik bana kabak tadi vermeye basladi. sizleri cok daha samimi ve guvenilir buluyorum. sanal olarak sizinle konusmak, fiziksel olarak gorustugum ama yuzume gulup arkamdan is ceviren sahte pisliklerle konusmaktan cok daha keyif verici benim icin. her gun burayi acmadan duramiyorum. sorunu olana hemen yardim etmek istiyorum. acinizi, sevincinizi, her halinizi icimde yasiyorum. mutlu olanlarinizin daha mutlu, uzgun olanlarinizin caresini bulmasini diliyorum. keske hepinize kocaman sarilabilsem. cok yalnizim.

1. hic ama hic yalniz degilsiniz. biz kocaman bir aileyiz burda süslücüm cok tatlısın. <3

18 ocak 04:39

2. Pek sağlıklı değil bu durum :/ 

18 ocak 06:50

3. Sağol kardeşim bizde seni seviyoruz❤️

18 ocak 08:18


4. Yalnız değilsiniz. Özellikle de soru-cevap aparatında. Bazen tanımadığız kişilerle konuşmak, tanıdığımız insanlarla konuşmaktan daha kolaydır. Kırıcı cevap veren azınlığı geride bırakırsak, burada birilerine, birbirlerine yardım etmekten mutluluk duyan yazarlar var. Diğer yazarlar da gerek anonim olmanın rahatlığı gerekse bu bahsettiğim yazarların yargılamadan ve yapıcı bir şekilde cevaplar yazması insanı yüreklendiriyor. Daha fazla zaman geçiriyorsunuz. Daha fazla okuyorsunuz. Belki de boşlukta olduğunuz, ne yapacağınızı bilemediğiniz ya da olayın tazeliğinden soğuk kanlılıkla hareket edemediğiniz durumlarda buradaki insanların yardımıyla daha iyi hissedebiliyorsunuz. Belki de fevri hareket etmekten kaçınıyorsunuz. 

Bu durumun sağlıklı olup olmadığına gelirsek, bu konuda nötrüm. Bunu söyleyebilmek yürüdüğünüz yolları, yediğiniz kazıkları siz olup yaşamamız gerekiyor ya da yine sizi bilen ve dinleyen bir profesyonel olmamız gerekiyor. 

Bence de bir sarılma iyi olurdu şimdi😊

18 ocak 09:27

5. burada derdimi birisine actigimda asla kalbimi kiran olmuyor, herkes samimiyetle cevap vermeye, yardimci olmaya calisiyor. bazen insanlari gormemek daha iyi diye dusunuyorum. mimik gormemek, ses tonlarina maruz kalmamak, sadece fikir alisverisi yapmak ve sadece klavyeden yayilan destegi gormek cogu zaman benim icin tercih sebebi oluyor. cunku ne demis unlu dusunur teoman : 'guzel vucutlar, bos suratlaarr'

18 ocak 15:29