7 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

tükürdüğünü yalamak bu olsa gerek?

bana önceden ilgisini belli eden birini ben sürekli reddettim. ümit vermiş olmayayım diye de soğuk davrandım. onu tanımak için zahmete bile girmedim. fakat sonrasında bu kadar etrafımda olunca ister istemez kendisini tanımaya başladım. ve gelin görün ki şu an baya baya aşık oldum kendisine. sürekli onu düşünüyorum aklımdan çıkmıyor. ama o artık kendini geri çekti. süslüler ne yapmalıyım sizce? ilk başta soğuk davrandığım için o kadar pişmanım ki şu an.

1. Hayır tam tersi. Kendinle gurur duy. Gerçek yüzünü görmüş oldun.

14 mayıs 23:44

2. Süslü ben aynı senin gibiydim, çocukla 1 yıldır evliyim. Kalbinin sesini dinle seviyorsan git konuş bence :)

14 mayıs 23:45

3. Birinci anonim ne demek istediğinizi anlamadım 

14 mayıs 23:51


4. Çocuk kendini geri çekmiş ya, anladığım kadarıyla artık pek ilgilenmiyor, artık ilgisini başkaları çekiyor belki de. Seven insan arar sorar. Demek ki sevgisi geçiciymiş. Onu demek istedi anonim 1 :)

15 mayıs 01:16

5. hislerini belli et ve sen de bir adım geri çekil süslü, adım sırası ona gelecek dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır :D

15 mayıs 01:22

6. Gerçek yüzünü gördün ne demek ya. Bi insanın ilgisi sevgisi karşılık bulamayınca geçebilir ne var bunda. Ömrü boyu kızın peşinden mi koşacaktı pardon. Saçma sapan bi yorum.

Süslücüm sana cevabım kesinlikle şimdi sen yürü. Ciddili bi durumu bi hoşlantısı yoksa kesin döner. Bi iki naz yapar ama olur o kadar.

15 mayıs 04:45

7. Bir şeyler hissediyorsan hoşlandığını söylemesen de arada yaz akşam mesaj falan. İnşallah hayırlısı ile olur.

15 mayıs 21:45