11 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

türkiye’de yapılan burun estetikleri?

kendimi bildim bileli en beğenmediğim fiziksel özelliğim burnum. hafif bir kemeri var ve ucu düşük. bu yüzden burun estetiği düşünüyorum. ama beni farklı birine dönüştürmeyecek, 10 km öteden estetikli burun dedirtmeyecek, sadece mevcut kusurları yok edecek ve yüzüme gidecek bir estetik. yani aslında beni çok değiştirmesin ama şu anki gibi de olmasın. ancak hangi doktorun işlerine baksam hepsi herkese aynı burnu yapıyor: ince, kalkık ve yandan bakıldığında kaydırak gibi. bense böyle bir burnun bana gitmeyeceğine adım gibi eminim. sorun doktorlarda mı sizce? bir yandan da şöyle düşünüyorum hasta öyle istediyse eğer doktor da onun istediği şekilde bir burun yapacak. ama doktor hiç mi demiyor senin yüzüne şöyle bir burun gider diye?  kısacası kafam çok karışık süslüler. sizce nedir işin aslı? bir de sanırım botoksla geçici olarak burun ucu kaldırılabiliyormuş. hiç estetik ameliyata bulaşma botoksu dene mi dersiniz?

1. Cevapları takipteyim. Önerilere benim de ihtiyacım var.

9 ağustos 18:25

2. yakın iki arkadaşım estetik ameliyat oldu burunlarından fakat bahsettiğiniz burunlar gibi değil. sadece kemerin kalkmasını istediler, söylemezlerse tahmin etmek mümkün değil ameliyatlı olduklarını.

9 ağustos 18:33

3. Benim burun ameliyatımın sonucu da oldukça doğal ankaradaysan doktor tavsiye edebilirim.

9 ağustos 18:51


4. Çünkü çoğu kişi doktorun fikirlerini önemsemiyor şekil konusunda kendi istediğini yaptırıyor.

9 ağustos 18:52

5. 3. Anonim ankaradaki doktor tavsiyenizi söyleyebilir misiniz rica etsem?

9 ağustos 20:41

6. ınstagramda nerde bi burun görsem ucu havada kaydırak gibi aynı. yakışana da yakışmayana da hatta erkeklere bile minicik hokka gibi burun yapıyolar. bi adam vardı sponsorlu gönderileri çıkıyordu profiline girdiğinizde her fotoğrafta sanki aynı burun varmış gibi. dehşete düşmüştüm o kadar belli ki estetik olduğu ben yapmayım diye bağırıyo burunlar. ben yaptırıcak olsam asla öyle bir burun yaptırmam, herkesin burnunu fabrikadan çıkmış gibi yapan bir doktora da güvenemem.

 iş doktorun yüz şekline uygun özel burunlar tasarlamasında.  artık her türlü teknoloji var yüzünüzün 3d görüntülerini alıp burnunuzda oynamalar yapıp nasıl bi sonuç çıkıcağını önceden gösteriyolar. elinde bu imkanlar varken hala herkese tek tip burun yapan doktorlar var malesef

9 ağustos 21:39

7. Ankaradaki oneri icin takipteyimm

9 ağustos 22:27


8. 3.süslü ben ankara’dayım :)

9 ağustos 22:42

9. 3 kez burun ameliyetı olan yetkili bir abimiz olarak açılın diyorum :) şimdi süslücüm o dediğin burunlar gerçekten tek tip ameliyat eden doktorların elinden çıkıyor, alnı oyup kaydırak gibi bir burun yapıyor, 300 metreden anlaşılıyor zaten. estetiği zaten en kolay buradan anlarsınız, dümdüz inen bir burun. kalkıklık meselesi de ay o kadar ameliyat oluyorum bari belli olsun diyenlerin ve artık bunu standarda dökmüş bazı doktorların tercihi. hepsi öyle değil. ben mesela burun ucum aşağıya inmişti son ameliyatımda hocam nolur kaldırabildiğiniz kadar kaldırın burnumu deriden kaynaklı zaten aşağıya iniyor demiştim, senin yüzüne gidecek kadarını yapacağım fazlasını değil dedi ve yine normal yaptı hiç kalkık değil. en güvendiğim şey de şu oldu, ben senin burnunu değil gülüşünü güzelleştireceğim, yüüne bakılınca burnun değil gözlerin, gülüşün dikkat çekecek demişti. türk filmlerindeki gibi ağlayıp hocaaammmm hemen yapalım o zaman moduna girmiştim hfhgfdfsd neyse çok uzatmıyım. şimdi yeni işyerinde ben söylemeyene kadar kimse burnumun estetik olduğunu anlamadı aşırı güzel bişey :) botoks 6 ayda bir yılda 1 kalitesine göre süresi dayanan bir yöntem. bildiğiniz ışık hilesi ve bana sorarsanız saçma. bir süre sonra zaten onu yapmaktan kendiniz sıkılacaksınız. ama size en büyük tavsiyem şu olur; ucuz etin yahnisine sakın kapılmayın, ucuz doktora gitmeyin, derdinizi iyi anlayan, doğru yönlendiren birine gidin yoksa inanın hayat zindan oluyor :( ya da hepsini boşverin bununuzu sevin belki böylesi daha güzeldir :)

10 ağustos 09:04

10. 9. Anonim allah aşkına doktorunu söyle swh

10 ağustos 12:21