12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

takas girdileri neden eksileniyor?

gerçekten sebebini merak ettiğim için soruyorum. diğer her konuda “fikrine katılmıyorum.” deme amacı ile eksilenebileceğini düşünüyordum ama takasın amacını anlamadım hiç cidden. 

1. Kimisi çöpe atması gereken şeyleri koyuyor mesela onları eksiliyorum ben sahsen. Kim senin kolonyayla pressledigin allagini istesin Allah aşkına

12 ekim 12:53

2. bazen takasa koyulamayacak şeyleri takasa koyanlar oluyor veya takas etmek istediği şeye karşı çok daha pahalı bir şey isteyenler oluyor. ben hep o tarz girdilerin eksilendiğini gördüm ama sebep bu olmayadabilir tabii. 

12 ekim 12:53

3. Ben de gördüm hepsi de pahalı 1 kez kullanılmış bi ürün, az kullanılmış bi kaç ürün ve hiç açılmamış fırça falan koymuş kişi, 4 eksi almış sıfır artı. Artı olmaması neyse de eksiler?

12 ekim 12:59


4. bu soru da akışa sabitlense ya... "takas" diye arattım sadece, aynısından 4 tane daha çıktı.

12 ekim 13:08

5. bir kere dibinde 1 cm kalmış pastel ruju, flormar ojelerini, az kalmış nivea dudak kremini falan takasa koyan birini eksilemiştim.

12 ekim 13:16

6. kötü durumda olan ürünler hakkında kesinlikle çok haklısınız süslülerim. 

Ben kullanılmamış bir ürün koydum ve karşılığında aynı fiyat aralığındaki kullanılmamış bir ürün istediğimi yazdım. Maşallah bol bol eksilenmiş.. anlayamadım yani :d

12 ekim 13:17

7. genelde belli aralıklarda aynı ürünü yeni alınmış gibi lans edenlerdin eksilendiğini düşünüyorum. çok zaman önce birisi yazmıştı x kişisi bu hafta örneğin yeni diye yayınlıyor, aynı kişi 6 ay öncede aynı şekilde aynı ürünleri yayınlamış ve daha önceside var. ss lerini alıp yayınlamıştı. birileri eksiliyorsa bildikleri birşey var demektir. o başlığı bulabilirmiyorum ama ordada burada bazı kişiler sahte ürün göndermiş bunu bilen kişilerin alacak kişilerin dikkatini çekmesi içinde eksiliyor. umarım anlatabilmişimdir.

12 ekim 13:37


8. Ben eksilemiyorum ama o upuzun listeleri görünce 😒 böyle oluyorum. Çünkü aşırı tüketim beni rahatsız ediyor. Hadi birisini aldın düşünmediğin bi anda ya diğerleri? Ben de takas yaptım hatta hibe bile ettim. Ama Ondan sonra düşünmeden 1-2 parça ürün hariç bişey almadım.

Tüketim çılgınlığı beni cidden rahatsız ediyor o takas başlığında.

12 ekim 14:30

9. Bazen hakikaten mantıklı sebepleri olabilir; fakat benim de listem denk ürünler aramama rağmen eksilendi ilk paylaşımımda da. Denk ama belirli ürünler istediğinizde diğer ürünlere açık kapı bıraksanız dahi eksileniyor maalesef. 

12 ekim 15:35

10. başkasının tüketim alışkanlığı sizi niye rahatsız ediyor.başkasının sizinle bir olmayan her türlü davranışından böyle rahatsızlık duyuyor musunuz.ben almıyorum/yapmıyorum o da yapmasın.sebep ? siz rahatsız oluyorsunuz.

12 ekim 23:09