8 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

tam derdimi seveyimlik bi soru. ?

ya kizlar hani sıkı at kuyrugu var ya bana hic yakismiyo acaba bana mi oyle geliyo gozum alismadigi icin.  aramizda at kuyrugu bana da yakismiyo diyenler var mi yoksa gayet her kadina yakisir mi ?

1. yapıp dısarı ciktiniz mi hic belki insanlar yakistigini söyler ve özgüveniniz artar ben kendime yakistiriyorum acikcasi. düzleştirdikten sonra toplarsan daha düzgün daha bi güzel oluyor. yakışmayan yoktur bence :)

21 ocak 19:32

2. Sıkı hiçbir saç modeli yakışmıyor bana hep gevşek bırakıyorum topladığımda :) çok da sorun etmiyorum gerçi sevdiğim bir model değil fazla ciddi duruyor gibi geliyor

Düzleştirip toplamaya +1

21 ocak 19:36

4. benim alnım cok acık mesela bana da hic yakısmaz sıkı at kuyrugu. ben de sagdan soldan sac cıkartıp yıne yukarıdan ama bıraz dagınık topluyorum :) yalnız degılsın suslucum.

21 ocak 19:43


5. Bence alnim biraz geniş hatta suan kahkullerim var. Bu bebek saclari beni deli ediyor zaten ordan burdan cikip o yüzden yakistiramiyorum. Bi de kafam tam yuvarlak degil sanirim ahajka böyle basik gibi o yuzden de yakismiyo olabilir. Kulaklarim normal burnum da buyuk degil. Valla pek toplayip cikmamisimdir. O yuzden kimse bi sey demez. Ama k kadar cok ozeniyorum ki mesela hizlaca cikman gerekir evden hop toplarsın falan ay dertler dertler hajajajj

21 ocak 19:48

6. Ben de sevmiyorum kendime yakıştırmıyorum da.

21 ocak 20:05

7. bana da yakışmıyor çünkü suratım kocaman. ama spor şapkayla falan yakıştırıyorum at kuyruğunu kendime :)

21 ocak 20:20

8. bence de herkese yakışan bir şey değil, kafatasının şekliyle de alakası var. bana da yakışmıyor ve benim tepem düz yani:) saçımı biraz kabartınca yakışıyor ama sımsıkı topladığımda kötü duruyor, belki sizin de öyle bir durumunuz vardır. 

21 ocak 22:22