11 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

tam derdimi seveyimlik bi soru. ?

ya kizlar hani sıkı at kuyrugu var ya bana hic yakismiyo acaba bana mi oyle geliyo gozum alismadigi icin.  aramizda at kuyrugu bana da yakismiyo diyenler var mi yoksa gayet her kadina yakisir mi ?

1. yapıp dısarı ciktiniz mi hic belki insanlar yakistigini söyler ve özgüveniniz artar ben kendime yakistiriyorum acikcasi. düzleştirdikten sonra toplarsan daha düzgün daha bi güzel oluyor. yakışmayan yoktur bence :)

21 ocak 19:32

2. ben de herkese yakistirmiyorum. sizi gormedigim icin yorum yapamam, belki de cok yakisiyordur ama gozunuz alisik olmadigi icin begenmemissinizdir. 

ozellikle kulak ve burun yapisi cok onemli cunku at kuyrugu direkt buralari one cikartiyor. ayrica sac cizgisi yamuk yumuk olanlara da pek yakistirmiyorum. mesela do'nun da bir ara modelligini yapan busra diye bir blogger kadin vardi, onun sac cizgisi de yamuktu, alninda epey sac vardi ve acik sac bu dengesizligi gizledigi icin daha cok yakisiyordu ona.

21 ocak 19:34

3. Sıkı hiçbir saç modeli yakışmıyor bana hep gevşek bırakıyorum topladığımda :) çok da sorun etmiyorum gerçi sevdiğim bir model değil fazla ciddi duruyor gibi geliyor

Düzleştirip toplamaya +1

21 ocak 19:36


4. Kafasının şekli düz olanlara pek yakışmıyor sanki. Yani yuvarlak bir anatomi yerine basık bir kafaya sahip olanlarda çok hoş durmuyor. Burnu çok büyük olanlara da yakışmayabiliyor. Ben de kendime pek yakıştırmıyorum. Biraz da alışkanlık ile ilgili. Sık sık toplarsanız size yakışan yükseklikte olanı bulabilirsiniz belki :)

21 ocak 19:37

5. benim alnım cok acık mesela bana da hic yakısmaz sıkı at kuyrugu. ben de sagdan soldan sac cıkartıp yıne yukarıdan ama bıraz dagınık topluyorum :) yalnız degılsın suslucum.

21 ocak 19:43

6. Hayır herkese yakışmaz. Özellikle alnı geniş ve seyrek saçlılara hiç gitmiyor. Ben öyleyim mesela, alnım iki yandan açık benim. Saçımı toplarken biraz aşağıdan toplayıp alnımı diğer saçlarla kapatmaya çalışıyorum ama kenarlardan saç derim gözüküyor :( özellikle ön katlarım kısaysa daha kotü duruyor alnım açılıyor.

21 ocak 19:48

7. Bence alnim biraz geniş hatta suan kahkullerim var. Bu bebek saclari beni deli ediyor zaten ordan burdan cikip o yüzden yakistiramiyorum. Bi de kafam tam yuvarlak degil sanirim ahajka böyle basik gibi o yuzden de yakismiyo olabilir. Kulaklarim normal burnum da buyuk degil. Valla pek toplayip cikmamisimdir. O yuzden kimse bi sey demez. Ama k kadar cok ozeniyorum ki mesela hizlaca cikman gerekir evden hop toplarsın falan ay dertler dertler hajajajj

21 ocak 19:48


8. Alın çizgisi, kulak, çene yapısı falan önemli bence de. ama herkese yakışan bir modeli vardır yani bazısına tepeden bazısına orta hiza basısına alttan toplamak yakışabilir. 

21 ocak 19:54

9. Ben de sevmiyorum kendime yakıştırmıyorum da.

21 ocak 20:05

10. bana da yakışmıyor çünkü suratım kocaman. ama spor şapkayla falan yakıştırıyorum at kuyruğunu kendime :)

21 ocak 20:20