sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
25 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

tanga bikini altı? sizce giyilir mi?

soru yorumda  

1. Tr de genelde klasik, altı babaanne donu tarzı kapalı bikiniler satılıyor pentide falan, zaful’un bikinilerini çok beğeniyorum değişik tarzdalar ama hepsi tanga bikini. Hani kapalı alt sevmiyorum ama tangadan birazcık daha kapalı olsun istiyorum. Zaful kargoyla falan ucuza gelmediği için mango online’dan o tarz bir bikini aldım bugün geldi eve. Modeli çok seksi durdu, göğüslerim küçük olmasına karşın üst kısmı da göğüslerimi sıkıştırdı dolgun gösterdi. Ama altı tanga :( sevgilimle bu yaz bodruma gidicez birşey olmaz giy sana da çok yakışır fiziğin güzel istanbulda giymezsin dedi ama çekiniyorum. Bir de üst kısmının modeli değişik olduğu için iade etmek istemiyorum göğüsleri küçük süslüler bilir penti ve hm nin push-up bikinileri hep sütyen modeli gibi olur sevgilim de hep öyle giyiyorsun biraz değişik giy dedi üçgen model de giyemiyorum tahta gibi durduğu için kafaya takıyorum. Fiyatı da az buz değil 160 tl verdim takımına sizce değer mi? (Altını hiç giymedim güvenlik bandı duruyor mango iade alıyormuş öyle) bikini bu kızlar (link: https://shop.mango.com/tr/kadin/bikiniler-ve-mayolar-bikini/yanları-bantlı-bikini-altı_43055776.html?c=99&n=1&s=prendas_she.familia;57,36.bikinis57,36;Bikinis Link) 

14 mayıs 21:23

2. ya aslında çok güzel süslü, fiziğin de iyiyse gayet taşırsın ama işte turkeyyy bilemedim. halk plajında olmaz yani, daha asortik beachlerde giyersin why not.

14 mayıs 21:28

3. @3 beachlere gitmicez süslü 5 yıldızlı otele gidicez bodrumda ama öyle lüks izole bir otel değil, kaldırır mı sence 

14 mayıs 21:29


4. 1.si babanne donu diye adlandırmanız gerçekten çok ayıp sizin giydiğiniz de teşhirci olur o zaman.

2. si penti de brazilian kesimler gayet içe doğru kesimli ve ben açıkçası çok dikkat çektiği için sevmiyorum. Ki dediğiniz gibi tr'de o kadar rahatsız edici bakışlar var ki vücudunuza güvenseniz de etiket yiyebiliyorsunuz.

3. sü mango'nun gösterdiğiniz bikinisinin benzerlerini ben bir çok yerde gördüm, biraz daha araştırırsanız bulabilirsiniz bence.

14 mayıs 21:32

5. Giyilmiyor süslü:( bodrumda bile kimse tanga bikini giymiyor. Otellerde giyen bir iki yabancı turist oluyor ama onlar yabancı diye kimse umursamıyor. Ben bir kere denedim onlardan cesaret alıp giymeyi ama türk olduğum için herkes bakakaldi ve rahatsız oldum çalışanların Tavırlarından vs. Cok tuhaf bir bakış açısı var bu konuda. Üstsüz turist olunca normal diyorlar ama üstsüz türk olunca hemen farklı düşünüyorlar.

14 mayıs 21:34

6. Vov baya tanga gibi ya neyss taşıyacak fizik+Türkiye de giyecek mabat varsa giyilir yani 

14 mayıs 21:35

7. @6 çok haklısın süslüm maalesef bu ortadoğu ülkesinde yaşadığımız sürece etiket yapıştırılmadan istediğimiz gibi giyinmek hayal :( kimbilir belki de otel çalışanları sevgilime g*vat diyecekler tuhaf tuhaf bakıcaklar en iyisi iade ediyim ben 

14 mayıs 21:38

8. kısa şort, elbise vs. giymeyi çok sevdiğim halde en normal bikini bile bana açık geliyor ya. bikiniyle hiç rahat oturamıyorum ve denizden/havuzdan çıkar çıkmaz hemen şortumu giyiyorum. türkiye’de de durum malum, ben rahat ederim kimsenin bakışını takmam diyorsanız giyin.

14 mayıs 21:38

9. @5 süslü kırıcı üslup kullanma amacım yoktu ama özür dilerim yine de yanlış ifade etmişim kendimi

14 mayıs 21:38

10. valla babanne donu kısmına ben de katılıyorum niye alındınız ki süslüler, günlük hayatta ben de öyle tüm kalçayı kapatan alt çamaşır giymem ve nene işi gibi gelir, plajda giyiliyor haliyle.

soru sahibi 5 yıldızlı her şey dahiller, özellikle +16 adult değilse ileri derecede evli ve çocuklu erkek abazalığı içeriyor olabilir, en giyilmeyecek ortam olabilir yani. ben öyle yerlerde mayo bile giyebiliyorum düşün. senin bikini böyle daha cunda ortunç gibi daha +16 (çocuklu aile alınmayan), nispeten cool tiplerin takıldığı yerlerde rahat olur sanırım.

14 mayıs 21:42