5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

tatilde boş zamanlarımda ne yapsam?

kızlar,malum tatil geldi. aşırı boş vaktim var. chat sitelerinden online oyunlara,dizilerden aklınıza gelebilcek her şeye kadar öneri bekliyorum.siz nasıl vakit geçiriyorsunuz?

1. programlama öğrenin ilginiz varsa, aynı bulmaca gibi çok eğlenirsiniz bence.

13 haziran 02:14

2. ya ben boşluktan bir demet tiyatro'ya başladım eğer seviyosanız size de öneririm açıkçası. ayrıca bkm'nin youtube kanalında tiyatro oyunları da var onları da öneririm.

eleştirmenlerin hazırladığı işte top 100 en iyi filmi izlemeye çalışıyordum bir yandan, aynı zamanda sevdiğim yönetmenlerin hayatını/eleştirilerini okuyup filmlerini de izliyorum. top 100 world's best movies diye aratsanız zaten çıkar karşınıza

şu aralar seçim zamanındayız zaten konuşmaları, hem sağ hem sol taraflı kişilerin yazılarına bakmaya çalışıyorum.

cafrande çok sevdiğim bir site her zaman takip etmek için uğraşıyorum, spotify zaten sürekli açık yeni albümlerler gruplar keşfetmek için de uğraşıyorum. aynı zamanda akademikparadigma, bloomberg'i inceliyorum.

beyle işte spesifik bir şey öneremedim biliyorum ama belki işinize yarar. ha bir de odamı toplarken kullanmadığım eşyaları/giysileri ikinci el sitelerine koyuyorum kendimi esnaf gibi hissediyorum o yüzden biraz :p

13 haziran 02:20

3. Kitap okuyun ve tabi ki tatilin tadini cikarin :)

13 haziran 04:32


4. Takipteyim

13 haziran 09:49

5. takipteyim

14 haziran 01:14