12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

taytin altına nasıl bot giyiyorsunuz?

sb süslüler. tayt hiç giymedim, rahatlığı olsun kot giymekten bikmam olsun tayt almaya karar verdim. topuklu deri botlarım var ama taytla yakıştıramadım tayt basit kaçıyor, cat botlarım var onlar da olmaz gibi. siz taytlari nasıl kombinliyorsunuz fikir verirseniz çok sevinirim.

1. Altına topuklu giyen süslüleri tenzih ederek ve linc yiyeceğimi bilerek söylüyorum, topuklu inanılmaz varoş duruyor sahsi fikrim.24 yasındayım hayatımın her evresinde tayt giydim utanmasam işe giderken de giyecem ve sadece topukluyla giymiyorum.onun harici ünide kısın harleyle catle gayet giyerdim su an yine giyerim.spor ayakkabı banko, uzun kısa farketmez binici tipi cizmeler , kısa botlar, loafer ayakkabılar, yağmur cizmeleri ,stan smithler airmaxler hepsiyle giyiyorum.sadece babetle giymeye cekimserim cünkü garip geliyor ve garip gelen seyin ne olduğunu bilmiyorum garip iste.

8 kasım 01:08

2. Parlak ve daha şık görünen taytlarımla deri botlar, çorap çizmeler, harleyler giyiyorum ben. Daha spor taytlarla da cat botlar, kar botları tercih ediyorum

8 kasım 01:10

3. Düz siyah taytla siyah postal giyiyorum, üzerine bir sweatshirtle çok rahat günlük takılıyorum

8 kasım 01:13


4. teşekkürler cevaplarınız için süslülerim. peki siz mat mi parlak mi tercih ediyorsunuz? parlakları daha şık buluyorum ben. bir de bu tarz bir şey gider gibi geldi taytin altına sizce? (link: https://www.stradivarius.com/tr/kadın/ayakkabı/ürüne-göre-satın-alın/çizme---bot/tokalı-siyah-düz-bilekte-bot-c1399019p300756257.html?colorId=040 link)

8 kasım 01:25

5. Ben kişisel tercih olarak mat tercih ediyorum süslüm, ama parlak olanları başkasında çok beğeniyorum. Bu arada bot bence çok güzel durur

8 kasım 01:28

6. süslü ben harley botlarımla giyiyorum. postal-bot arası bi model bendekiler.

linkini koyduğunuz botu da bugün mağazada gördüm. bilekleri çorap gibi, bi garip geldi inceleyince. denemeden almayın kesinlikle

8 kasım 02:07

7. Ben en çok bilekte bir kaç santimlik botlar oluyor onları yakıştırıyorum topuğu da kalın olanlardan bahsediyorum . Abartısız bir şıklık oluyor bence.

8 kasım 02:47


8. ugg filan giyebilirsiniz süslüm

8 kasım 03:38

9. Bilek kısmında bol olan hafif topuklu tercih ediyorum. Genelde süet botlarım. Püsküllü olanları da güzel duruyor. Bir tane de ugg var maalesef. 

8 kasım 05:57

10. düz çizme ya da renkli çorapları kullanarak cat botlarımı giyiyorum

8 kasım 09:46