sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
369 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

temmuz ayı 'anonim itiraf' köşemiz?

daha önce de böyle başlıklar açıldı, o anlık döktük içimizi rahatladık, görüyorum birçoğumuz summertime sadness'e kapılmış gidiyoruz. keder, mutluluk, sır fark etmez, süslü itiraf'a yazamadığınız, yazmaktan çekindiğiniz şeyleri bu başlık altına yazabilirsiniz. bu da bizim temmuz anonim itiraf köşemiz olsun. (link: https://youtu.be/lfjtrl45qug?t=1m54s confide in me, süslüler... )

1. süslü itiraf'ta ya da soru-cevap aparatında 20-21 yaşındaki gencecik insanların bir şey başaramadıklarını, bir baltaya sap olamadıklarını yazmalarına hem sinirleniyorum hem de deli gibi üzülüyorum. 20-21 nedir ki ya, siz bir de 20'lerinin sonlarında ne işi, ne evi, ne ilişkisi, ne bir birikimi, ne de elle tutulur bir başarısı olmamayı, 20'lerinin başlarında hayalini kurduğu hiçbir şeyi başaramamayı ve artık çok geç olduğunu düşünün... kendimi hep "b planları" yaparak idare ettim durdum, bu sayede yılmamaya, "o olmadı ama bak bu var" diye kendimi avutmaya çalıştım ama şu son 1 aydır anlıyorum ki tutunacağım bir b planım dahi kalmamış.

5 temmuz 2018 00:57

2. Benim bi itirafım yok ama anonim1 naptı komşun sana bu kadar süslüm merak ettim beraber yapalım :d

5 temmuz 2018 00:59

3. olgun adamlardan hoşlanıyorum. birini bulup seks yapmayı çok istiyorum ama korkuyorum. 

5 temmuz 2018 01:03

4. baba tarafından 2 kuzenim birbiriyle sevgili. durumdan hiç hoşnut değilim, asla desteklemiyorum. bu ensest ilişki değil de ne? iğrenç. 

5 temmuz 2018 01:08

5. son on yıldır yaşadığım şehri kundaklamayı düşünürken son beş yıldır da ülkeyi kundaklamayı düşünüyorum. ama benzin çalı çırpı yeterli gelmeyecek gibi

5 temmuz 2018 01:09

6. hamileymiş ama çocuk öss'ye girince hamile olduğundan haberi olmuş temalı sorulardan ciddi ciddi kadınlar kulübü kokusu yükseliyor. ağır yaşamlar da gösteriliyor aynı kanalda ama herkes 300 kilo üzeri değil. her belgesel konusunu %83 oranında herkeste var gibi algılıyorsak işimiz zor.

beatmucit ceyhuni diye bir adama sardım çok eğlenceli geliyor :D

herkes evlenecek bir ikinciyi buldu, benim de sevgilim var ama ikimizi o düğün fotoğrafı içine yerleştiremiyorum.

duygu özaslanın evindeki smeg marka buzdolabını görünce evdeki spotçudan alınmış buzdolabını balkondan aşağı atasım geldi.

27 yaşındayım ev kiramı babam ödüyor. bırak ev almayı falan. bir kirayı ödeyecek kadar bile kazanamıyorsan ne işim var bu boktan istanbulda deyip duruyorum son günlerde. düşük maaş iteki motivasyonumu aşırı düşürüyor bu aralar. geçen sene bu zamanlar bu maaşın neredeyse yarısını kazanıyordum bu kadar para takıntım yoktu. hayat enteresan.

5 temmuz 2018 01:15

7. Hiç olmayacak hayaller kuruyorum mesela yolda yürürken sanki bu hayalin içindeymişim gibi hissediyorum. Sahil kenarında bir semte taşınıyorum okula vapurla gidip geliyorum ve o semtte eskiden konuştuğum kişi yaşıyor her gün onunla karşılaşıyorum ama suratına bile bakmıyorum. Mutlu bir hayat yaşıyorum işim okulum arkadaşlarım.

5 temmuz 2018 01:25

8. bktan bir okulun bktan bir bölümünde okuyorum. kendimi kurtarmak için bu yıl sınava gireyim dedim lys yi evrimleştirmişler saçma sapan bir şey yapmışlar. yine bana hüsran yine bana acı...

ailem okulu bitirip bir an önce iş hayatına atılmamı bekliyor benden ama hem mezun olunca iş bulamayacağımı biliyorum hem de iş hayatına atılmak istemiyorum. o 8-5 hayatı bana göre değil. yapamam, sıkılırım bırakırım biliyorum. bu yüzden üniversite yi uzattım, seneye tekrar sınava bile girebilirim.

kuzenim iyi bir üniversite de hukuk okuyor. kendimi bildim bileli hep onunla kıyaslanırım. o akrabalar için hep gözbebeği ben hep dalga konusu. onun yanlışları kimseye batmaz, benim en küçük hareketim olay olur.

aşk hayatım hak getire. çünkü yok. arkadaşım da yok hiç. hani böyle acayip mutlu veya üzücü bir olay yaşarsınız ve birine anlatmak isersiniz ya, benim o anlarda kimsem olmuyor. her şeyi tek başıma yaşıyorum. instagram hesaplarında 1 arkadaşını etiketleyin çekilişlerine etiketleyecek arkadaşım olmadığı için katılmıyorum. aslında çok acı bir şey ama napayım ya.

5 temmuz 2018 01:40

9. Gercekten ama gercekten birine asik olmak nasil bir duygu bilmiyorum. Bazen bir seyler oluyor cok yaklasmisim gibi hissediyorum ama sonra o kisi de hic dogru gelmiyor. Insan birini sevdigini tam olarak nasil anlayabilir? Bazen cok seviyorum gibi geliyo bazen ben ne yaptim diyorum. Evet suan sevgilim var birtakim ilkleri onunla yasiyorum ve heyecanliyim, bazen sevdigimden emin oluyorum bazen hic emin olamiyorum. Ya hayat beni suruklediyse, ya sikilirsam diye kendime hayati dar ediyorum. O beni cok seviyor kendi icsel buhranlarimi belli etmemeye calisiyorum bilse cok uzulur, kiyamiyorum ona da. Logical taraf olmaktan ve surekli ne yapiyoruz biz diye sorgulamaktan biktim.

5 temmuz 2018 01:46

10. hayvanları çok seviyorum ama aynı evde yasayabilecek kadar sabırlı değilmisim bugün bi kez daha fark ettim ve kendimi çok kötü hissettirdi bu durum. sanki hayvan sevmiyormuşum gibi sanki onlardan nefret eden insanlardanmışım gibi geliyor. çok üzülüyorum. sevgilim de benim yerimde olsa çoktan yollamıştı hayvanı ama bana sabret diyip duruyor o öyle dedikçe kendimi daha kötü şerefsiz biri gibi hissediyorum of off

5 temmuz 2018 01:48