18 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

ten uyumu nasıl anlaşılır??????

süslüler sizce ten uyumu penetrasyon olmadan anlaşılır mı? mesela ben yaşadıklarımdan hareketle ten uyumumuz var diyorum:d ama penetrasyon yaşamadık. yani oral, ön sevişmeyle falan anlayamaz mıyım? konuşurken araba kullanırken bile dokunmadan duramamak, sürekli canının istemesi ten uyumu olduğunu gösterir mi? sapık demeyin de öpüşürken gelen hafif nefes kokusunu bile çok seviyorum. sürekli dokunsun sürekli ön sevişme istiyorum. ama vermiş olduğum karar yüzünden de ilişkimize ailelerce adı konmadan birlikte olmayacağım. bu konuda eleştiri istemiyorum lütfen. teşekkürler.

1. Var bence sizde ten uyumu. O nefesini sevme durumu filan...

13 ocak 00:20

2. bir fikir verir ama şöyle diyeyim. heyecan var, bir de ten uyumu var. ikisi karıştırılabilir şeyler. tek gecelik ilişkiler yaşayan hatta benden daha fazla ilişkisi olmuş arkadaşlarımdan duyduğumdan kadarıyla heyecan geçici. ten uyumu daha nadir. tek gecelik ilişkiler yaşayan bir arkadaşım sırf bu yüzden tek gecelik ilişkilere bağımlıydı. ten uyumu yaşadığı insanlarla da bir şekilde olmuyordu.

benim uzun süreli bir ilişkim var. heyecan arada kaybolan bir şey ama ten uyumu hep duruyor. hatta ten uyumundan dolayı bir yiyişme sonrası yine heyecan doluyorum.

ama yine de

penetrasyon olmak zorunda değil. ama sırf erkek keyif almamalı yaptığınız şeylerden. sadece siz ona oral yaparsanız heyecanı karıştırabilirsiniz. o size oral yaparsa ya da penetrasyon olmadan klitorisle falan ilgilenirse ve orgazm olursanız anlarsınız. orgazmdan sonra heyecan kalmıyor ama ten uyumu varsa o duruyor. siz klitoral orgazm olursanız vajinala/ penetrasyona gerek yok. ingilizcede release diyorlar orgazmla gelen bir rahatlama söz konusu. tek gecelik ilişkilerde release'den sonra karşıdakinden soğuma olur.

bir şekilde orgazm olduktan sonra hala yiyişmek ve bir şekilde devam etmek istiyorsanız anlarsınız. ten uyumu elektriklenme ürperme hissi gibi bir şey. heyecan uçsa da oluyor ve o heyecanı tekrar geri getiriyor

13 ocak 00:24

3. yalnız gerçekten ten uyumu varsa o noktaya geldikten sonra gerisini yapmamak için nasıl dayanacaksınız? :d ben ilk ilişkimi kafamdakinden daha erken yaşadım çünkü ten uyumu baya magnetik bir şey. çekiyor. ben o an karar verip yapmıştım yani :d daha önce diğer insanlarla yaşadıklarım sadece heyecanmış mesela onu anladım. çünkü hiç o kadar ileri gitmemiştim. vibratör tavsiye ederim en azından penatrasyon olmasın diyorsanız. ve önce sevgiliniz boşalsın. yazıktır

13 ocak 00:34

4. zaten zor duruyorum o an süslü aman bee nolcaksa olsun diyorum:D ama sonra işte çok detaya girmiyorum ama mahalle baskısı aklıma geliyor malesef, resmen libido düşürücü etkisi var. boşalması için elimden geleni yapıyorum merak etmeyin:D

13 ocak 00:40


5. Valla süslücüm daha ne olsun, var yani ten uyumunuz hem ne nasil :)

Bu arada olan var olmayan var, yazık, bizi de düşün böyle güzel güzel yazarken.

13 ocak 03:18

6. oral seks bile yapıyosunuz ama penetrasyona gelince evlenmeden olmaz ahaha bayılıyorum şu ikiyüzlülüklere <3

13 ocak 04:13

7. Ten uyumu denen sey yalnizca kadin ve erkek arasinda mi oluyor saniyorsunuz?

Iki kadin arasinda olusan ten uyumu nasil anlasiliyor sizce, teknik olarak penetrasyon mumkun olmadigina gore. 

13 ocak 05:15

8. Yok, anlaşılmaz. Deli gibi istediğim, çok basit bir hareketini bile seksi bulduğum adamla yaşadığım seks hayatımın en boktan seksiydi. Über bir beklentim de yoktu. Bilemezsiniz adamın boşalma süresi ne, ne kadar süre Erekte kalabiliyor, nasıl sevişiyor... benim gerizekalı seks sırasında komik olduğunu sanıp anadolu ağzıyla bir şeyler söylüyordu mesela, allahım düşündükçe libidom ölüyor. Adamın sekse bakışı “girem çıkam boşalam”mış, ve bunun yanlış olduğunun farkında değil. Umarım şanslısınızdır, ben kaçtım kurtuldum, nasıl kaçacağımı da bilemedim zaten :d “neden?” Diyenlere “bok gibi sevişiyor” da diyemiyorsun, en azından aileme diyemedim. Ama iyi kaçtım.

13 ocak 05:15

9. Penetrasyon olmadan anlaşılmaz bence. İnsanların ten uyumu dediği şey penis ile vajinanın ölçülerinin uyumu. Bu ölçüler zevki artırır ve insan karsisindakinden daha çok zevk alır. Daha kaliteli bir seks olur. Sarı vajinal bir kadının büyük penisli bir erkekle ilişkisinde zevk alması bence mümkün değil. Canın acırken arada ten uyumu kalır mi

13 ocak 12:44

10. Seni eleştirmek bana düşmez ama o kadar şeyi yapip pebetrasyondan kaçınmak çok ikiyuzluce. Kim ne derse desin ikiyuzluce. Sizlersiniz bu mahalle baskısını yaşatan. Herkes sevisiyor bu devirde bile hala mahalle baskısı bahanesiyle ten uyumunu merak ediyorsunuz. Ten uyumu değil o diğer arkadaşların da dediği gibi heyecan. Ten uyumu sandığın kadar olsaydı o mahalle baskıları aklına bile gelmezdi.

13 ocak 12:49