22 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

termos tavsiyesi, biliyorum çok soruldu ama :(?

süslüler selam. termosa çok ihtiyacım var şu aralar. kahveye para vermekten ruhum soldu. 4-5 saat sıcak tutacak bir termos arıyorum. sorulara baktım genelde tantitoni tavsiye edilmiş. sitesine baktım ama içime sinen bulamadım. kimisi çok küçük kimisinin ağzı istediğim gibi değil. mug tarzı olanlardan istiyorum dışarıda rahatça içebilmek için ama onlar da genelde çok sıcak tutmuyor sanırım. bende aşağıya linkini bırakacağım ikea termos var. ama hem çok büyük hem de ağzı mug gibi değil nasıl anlatsam. piknik/kamp tipi. starbucks da çok pahalı geldi :( size sorum şudur; tantitoninin mağazasında online ürünlerden farklı ürünler var mıdır? başka bir tavsiyeniz var mıdır bir de :(

1. (link: https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/sofralar/cay-ve-kahve-aksesuarlari/demlikler-ve-termoslar/30292163/halsa-termos.aspx bendeki bu)

hem çok büyük hem de anca kapağına dökülüp içiliyor. 350 ml civarı bir termos istiyorum :( ağzı bu tarz olmayacak. gören duyan bilen varsa çok sevinirim. bütçem 50-60 lira. bir termos hakkında ne kadar uzun yazılabilecekse o kadar uzun yazdım..............

16 mayıs 11:34

2. Amazondan contigo isteyin bence

16 mayıs 11:38

3. teşekkürler cevabınız için anonim. şimdi tchibo geldi aklıma oradan bakıyordum. dediğiniz marka termoslar 70-90 tl arası değişiyor. değer mi sizce fiyatına. çok şanını duydum ama bilemedim.

16 mayıs 11:41


4. bana arkadaşım doğum günü hediyesi olarak almıştı tchibodan. Başka yerlerde de gördüm ama en uygun fiyat tchibodaydı. Trendix diye bir marka, inanılmaz uzun süre sıcak tutuyor hatta ben biraz soğusun diye ağzını açıyorum kullandığımda içemediğimden sjskal hem renk hem boyut seçeneği de var tavsiye ederim.

16 mayıs 11:43

5. ben de tam onlara bakıyordum süslü. çok sağolun. aklıma yazdım.

16 mayıs 11:45

6. Korkmaz kullanıyorum ve aşırı memnunum. 8-10 saate kadar sıcaklığını koruyor, ilk başta da ağzını açık bırakıyorum hatta soğusun diye. Ama boyutu biraz büyük gelebilir daha küçük istiyorsunuz sanırım :/ yine de aklınızda bulunsun diye yazmak istedim :) 59 liraya aldım yanlış hatırlamıyorsam.

16 mayıs 11:52

7. süslü baktım şimdi fiyat performans olarak çok iyi geldi ya devasa falan taşırım her türlü dsfkjds (link: https://www.korkmazstore.com.tr/korkmaz-freedom-colours-mor-termos sizdeki bu mu??)

16 mayıs 11:56


8. Tam olarak bu süslücüm evet, aslında o kadar da devasa durmuyor renkleri çok hoş olunca güzel görünüyor taşırsınız :D

16 mayıs 11:58

9. süslü çok mutluyum şu an aranan kan bulundu resmen... çok çok teşekkür ederim.

16 mayıs 12:00

10. ay süslü buralardaysanız yine bir sorum olacak :(( sızdırma falan yapmaz dimi. ben çantalarımı biraz hor kullanırım da........... dökülürse reziilk.

16 mayıs 12:02