9 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

uygun fiyatli göz kremi önerisi, rival de loop ürünleri ve son zamanda rossmana uğramış süslüler?

kızlar merhaba. 22 yaşındayım ve göz altımı hiç nemlendirmiyorum. uykusuzluktan çok morarıyor ve geçmiyor kolay kolay. artık nemlendirmek istiyorum fakat göz kremi yazınca 200 300 liralık kremler fazla benim için fiyat yönünden. rival de loop çok oneriyorlar fakat artık onun bakım ürünleri üretilmiyor. isana adı altında çıkmış ondan da pek memnun değilim yazanlar var. son zamanlarda rossmana gitmiş süslüler yazabilir mi? bana en yakın rossman en az 1 saat mesafede. en azından buna göre giderim. önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

1. İçerik olarak aynı olduğunu çoğu ürünün sadece kabinin değiştiği yazilmisti ama bilemiyorum tabii. Alterra nin önerilen bir göz kremi vardı ona bakabilirsinz

16 nisan 09:05

2. ben rival de loop' un göz kremini kullandım ve gayet memnun kaldım. geçen gün tekrar almaya gittiğimde rossmann da göz kremlerine bakarken yanımda duran hanımefendi göz kremi arıyorsanız şunu önerebilirim ben çok memnun kaldım dedi. (nivea make-up expert göz bakım kremi) bende aldım deneyeyim madem dedim gayet memnunum hemen emiliyor uzun süre yumuşacık tutuyor.

16 nisan 09:45

3. Yani hangi kremini kullandığınıza bağlı bence. Rival de loop hydro iğrençti mesela ama revital q10 adeta bir bebeksi. Ben de sadece ambalajlarının değiştiğini biliyordum. 

16 nisan 09:56


4. Bu arada ben de ağustosta 22 oluyorum, 1 seneye yakındır revital q10 kullanıyorum. Emilmesi çok hızlı değil ama nemlendirmesi yeterli. İçinde tripeptid var üstelik. 

16 nisan 09:59

5. benim yaşım 30 süslü, ben rival de loop'un q10 göz kremini kullanıyorum. iki tüp bitirdim ve çok memnunum. üçüncüsüne geçtim. içeriği aynı sadece adı değişmiş şu an ve isana markası olarak satışta. hydro olan benim de gözlerimi yakmıştı ama q10 olanından çok memnunum. bence bir şans verebilirsin.

16 nisan 10:15

6. Ben 21 yaşındayım. Nivea'nın günlük nemlendirici göz kremini kullanıyorum. Yakma yapmadı, nemlendirmesi ortalama. Emilmesi de oldukça hızlı. Kalıp gibi kalmıyor. Koyu halka görünümünü azaltmaya yardımcı olur diyor ama ben bir kremin buna etki edeceğine inanmıyorum. Bir daha alsam tekrar bu kremi alırdım.

16 nisan 10:29

7. bende 21 yaşındayım alterra aloe vera, avokado yağlı göz kremini kullanıyorum. yapış yapış his bırakması dışında performansından memnunum.

16 nisan 10:41


8. Herkese teşekkürler kızlar. Hafiften kırışmaya başladığım için sanırım kırışıklıklar için özel bazda bir şey seçeceğim galiba.

16 nisan 12:44

9. ben 24 yaşındayım. göz altlarım mor ve bunu geçirecek krem yok maalesef ki. hep uygun fiyatlı kremler, genelde çok hafif ve su gibi olanlardan kullandım. çünkü cildim yağlı olduğu için göz çevremin de yağlı olabileceğine yönelik bir yanılsama yaşadım. daha sonra mor göz altları sebebiyle ağır kapatıcılar kullandığımdan katı kıvamlı bir göz kremi almak istedim. ve bee beauty'nin anti-aging göz kremini aldım. içeriği temiz bir ürün. çok fazla yağ içeriyor. bir tanesi yaban iğdesiydi sanırım. ben de komedon yapmadı ve çok çok iyi nemlendiriyor. kırışıklıklarımı geçirmedi ama yenilerinin oluşmasını engellediğini düşünüyorum. gratislerde bulabilirsiniz, baya da uygun fiyatlı ben indirimde 12 tlye almıştım. gramajı da fazla. yazın sonlarına doğru aldım, bol bol ve sabah akşam kullanmama rağmen hala çeyreği duruyor.

16 nisan 13:30