11 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

uzak mesafe ilişkisi- sevgiliye doğum günü hediyesi ?

o gün buluşabilir miyiz bilmiyorum aramızda 700 km olunca buluşma tarihi net olamıyor. kargoyla yollayacağım muhtemelen hediyeyi adresine. bu sorular çok soruldu onlara da baktım ama biraz daha fikir almak istiyorum. fikir oluşturması açısından nelerden hoşlandığından bahsedeyim. biraz gamer. ama çok değil. fantastik filmlere vs ilgisi var daha çok. alternatif rock dinliyor genelde. harry potter serisini çok seviyor. yüzüklerin efendisini de öyle ama harry potterdan çok değil. sessiz sakin içine kapanık bir insan. neler yapabilirim veya alabilirim? uçuk fiyatlı bir şey düşünmüyorum, 100 lira civarı olabilir.

1. kac yasinda oldugunu da soylerseniz daha uygun fikir verebiliriz :) bir de pcden mi oyun oynuyor yoksa konsolcu mu?

11 ocak 16:49

2. league of legends, darkorbit gibi oyunlar :) konsol kullanmıyor. 20 yaşında

11 ocak 16:50

3. bir şeyi unutmuşum, anime delisi. izlemediği kalmamış gibi bir şey

11 ocak 16:53

4. konsolcu olsaydi birkac oyun onerecektim :/ maalesef saydiginiz diger seyler pek ilgi alanima girmedigi icin aklima bir sey gelmedi.

11 ocak 17:01


5. Harry potter ve lotr action figure olabilir. Gittigidiyor da bu sekilde yazip aratirsaniz cikacaktir hem de direkt adresine kargolarsiniz. 

11 ocak 17:09

6. Süslüm ben de eylülde hazırlamıştım kargo. Pinterestte bakabilirsin ben şöyle bişey bulmuştum, beş tane paket yaptım hepsine ayrı hediyeler aldım görme duyma dokunma tatma koklama yazdım. Onlara uygun hediyeler koydum mesela en sevdiği şey tuzlu fıstıktır sjdjxj tatmaya onu koydum paketledim. Görmeye fotoğraf albümü yapmıştım ama dvd alabilirsin. Duymaya barış manço albümü aldım çok seviyor diye böyle paketledim hepsinin üstüne tek bi kart koydum “bütün duyularımı mükemmelleştiriyorsun”. Çok hoşuna gitmişti bunu yapabilirsin bence:) 

11 ocak 17:17

7. (yazar: leyli) çok iyi fikir aslında :d

11 ocak 17:37

8. Anime izliyorsa figür veya poster alabilirsin. Ben one piece luffy wanted posteri almıştım, birçok anime figürü de aldım, hala alıyorum hediye olarak. Spesifik olarak çok sevdiği animeleri biliyorsan ona göre araştırabilirsin. Ya da manga okumayı seviyorsa manga serileri de olabilir. Harry potter temalı da bayağı detaylı çapulcu haritaları(gizlinot: Marauders map) var, ama sanırım pahalılar.

11 ocak 18:21

9. steam hesabına para at. cidden aşırı sevinecektir.

12 ocak 07:27

10. bir şey sorabilir miyim, acaba kendisi almanya'da mı okuyor? kusura bakmayın tarif ettiğiniz kişi tam da eskiden tanıdığım birine cuk diye oturuyor da:d

12 ocak 12:39