18 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

vajina genisligi?30303030303030?

suslulerim su genis dar konusuna cok kafam takildi bu ara. genis ya da dar oldugunu nasil anlayabiliriz? kuruyken  girerken can yakiyor ama diger turlu zaten islanmis oluyoruz.  simdiye kadar birlikte oldugum 3 kisiden genis oldugu yorumunu aldim ama ucunun de penisi 13-14 cm civariydi. daha buyuk penisi olanlardan bu tarz bir yorum almadim. boyle sorunca da tecrubesizmisim gibi dusunmeyin ama kafama takildi sebepsizce. 

1. Tıbbi olarak normalde 2 parmağınız girebilmeli, bazen 3 te olabiliyor. Yani bu normal bir durumda (ıslaklık yokken)

12 haziran 16:14

2. Kastan oluşan bir organ var elinizde uyarıldıkça ilk bastaki darlığını kaybeder. Bu süreçte de ıslanırsınız, organınız iliskiye girmeye müsait olur. Yani o darlık aslında sizin iliskiye hazır olmadığınızı gösteren şey, ön sevisme daha bitmemeli diyen şey.

Penisin kaç cm olduğu da darlık konusunda alakasız. Bu ancak vajen girişinden servikse kadar olan yolu söyler size.

Vajenin genişliği hakkında yorum yapan adama senin penisin kalın değilse yapacak birşey yok diyerek cevap verirdim, kendi özelimde.

Ha bu sizi rahatsız ediyorsa kegel egzersizi yaparak kaslarınızı güçlendirebilirsiniz.

12 haziran 16:16

3. aklima geldikce kegel egzersizi yapiyorum ama birkac kez ayni yorumu almak uzdu acikcasi. benim aldigim zevkte bir sorun oldugunu sanmiyorum.tampon kullanirken mesela buyuk boyu kullanamiyorum.  en kucugu bile bir miktar hissediyorum bazen. 

senin penisin kucuk diyebiliyorum suslum. inan hic cekinmiyorum da bunu soylerken ama olayi boyle sidik yarisina cevirmek benim uzulmemi engellemiyor. 

sizler boyle yorumlar aliyor musunuz partnerlerinizden? bi benim mi basima geliyor bilmiyorumki. 

12 haziran 16:23


4. Süslücüm yanlış anlamayın ama bence vajinanıza geniş diyen küçük pipili beylerle birlikte olmayın. Önce bi dönüp kendi şeylerine baksınlar :) 

12 haziran 16:48

5. üsteki süslünün "kompleksli hırbolar yatakta başarısızlığına bahane bulmak için sizi kötü hissettiriyor bence takılmayın." yorumuna katılıyorum. bana da birkaç kez çok dar olduğun için çok baskı oluyor o yüzden hemen boşaldım yorumu geldi. erken boşalmanın suçlusu ben oldum. o yüzden takmayın bu saçma yorumları. bide büyük boy tampon kullanıyorum ve hissetmiyorum.

12 haziran 17:33

6. son anonim suslum yanlis anlamadiniz beni umarim tampon konusunda. imali konusmus gibi olmak istemedim. orneklendirmeye calistim sadece :/

12 haziran 17:36

7. Birlikte olduğun kişiler öküzmüş. Böyle bir yorum yapmaları kabul edilemez. Siz de onlara hmm seninki de küçükmüş deseydiniz napacaklardı acaba

12 haziran 17:52


8. Cidden geniş olsa siz zevk alamazdınız diye düşünüyorum. Yanlış mı düşünüyorum acaba?

12 haziran 18:15

9. suslum beni o kadar paranoyak ettiler ki kendi kendime mi zevk aliyorum acaba diye dusunur oldum adshg

12 haziran 18:16

10. Buyuk penisli bir adam vajinami genis buldu, bundan 2-3 yil sonra gayet normal boy penisli bir baskasi vajinami gayet normal buldu. Hic bir fikrim yok genis mi normal mi. Boyle kiyaslarin tamamen erkeklerin kafasinda oldugunu dusunuyorum hic takma bence suslu.

12 haziran 18:57