13 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

vajina kılı sorunu               ?

süslüler daha önce ilişkiye girmedim, girmeyi düşünüyoruz ama işte ben çok yoğunum o çok yoğun falan filan. çok da planlı bir şey olmasını istemiyoruz hani mümkün olduğunda yaparız zaten diye kafamızda var. şimdii hal böyleyken ben baya bi tedirgin geziyorum. süslüler bu ilişki için kıl tüy meselesini çok takıyor musunuz? bacak koltukaltı demiyorum vajinadan bahsediyorum mesela 1mm olsa bile erkekler buna ne gözle bakıyor? aşırı stresliyim bu konuda, zaten miniciklerken alınması da çok zor ne yapmak gerek?

1. bu kadar takılmayın kıla tüye :) yani tepki gösterecek adam da şekilcidir zaten sallayın gitsin. kendiniz de rahat olun vücut da sizin kıl da sizin, hijyeni hallediyorsanız gerisi uzun mu kısa mı şekilli mi size kalmış, sorun etmeyin, tadını çıkarın :)

7 aralık 2017 11:26

2. Ormana dönmediği sürece sorun edeceğini sanmıyorum :) siz rutin alma aralığınızda devam edin :)

7 aralık 2017 11:29

3. sevgilim kıla tüye aşşırı takıntılı bir insan. Ben de ilk zamanlarda baya sıkıntı çektim hep kılsız gezmek için. Fakat sonra canıma tak etti her zaman kılsız gezemeyeceğimi anlattım bişey demedi. Daha sonra ara ara epilasyon yapmadan gittim ve bi sorun olmadı. Hiçbir zaman upuzun kıllarla görüşmedim ama 2-2,5 haftalık haliyle gördü yani. Çok takılmayın bence :)

7 aralık 2017 11:47


4. Spontane gelişecekse sal gitsin. Öyle hoş romantik bir ortam oluşacaksa farketmezainiz bile. Sen de takılı kalıp germe kendini. 

7 aralık 2017 11:49

5. oyuncak bebek değil insansınız. yetişilemeyecek standartlarda şeyler kimse talep edemez sizden, ediyorsa da zamanla öğrenir. rahat olun.

7 aralık 2017 12:16

6. içimi çok rahatlattınız süslüler teşekkürler. epilasyonu düşünüyorum ama şu an için çok iyi oldu gerçekten çünkü rüyalarıma falan giriyordu artık.

7 aralık 2017 12:28

7. Keske erkekler de taksalar. Birimizin aklina bile gelmiyor sanki iyy killi tasak igrenc falan diye. Ama kadina gelince kil mi o ne? Modu. Yildim bu standart guzellik olculerinden

7 aralık 2017 12:54


8. erkekler kendileri sakalına bıyığına bilumum vücut kıl tüyüne bu kadar özen gösteriyor mu da siz bunu bu kadar takıntı yaptınız. kıl var diye sevişmeyecek bir adamla da sevişmeyin zaten. rahat olun bu en son konu edilecek bir şey.

7 aralık 2017 13:08

9. ben epilator kullaniyorum küçükler için almak hiç zor olmuyor. kıl tüy işlerine takıntılı olan benim iliskide. beni asla kısa olsa da tüylü görmemeli gibi bir anlayışım var isin tuhaf tarafi zor gelmiyor bana ve bu durumdan dolayi oldukça iltifat alıyorum.

7 aralık 2017 13:13

10. Peki siz erkekte dikkat ediyor musunuz kila kendinizde dikkat ederken

7 aralık 2017 13:30