5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

vajinasını beğenmeyen süslüler?

merhaba süslüler. henüz cinsel bir şey yaşamadım, kendi vajinamı beğenmiyorum, benimseyemiyorum. böyle olup bu düşünceyi zamanla aşanlarınız var mı? çıplaklık tabu gibi geliyor, utanıyorum epey. karşımdaki insan ya soğursa? diye düşünüyorum.

1. Vajinama sıra gelene kadar o kadar çok begenmedigim, ciddi sorun olan fiziksel özelliklerim var ki.. Muhtemelen bu gidişle kimse vajinamı göremeyecek. Onun sırası gelince ona üzülürüm, su an daha önemli dertlerim var :)

Bu arada çoğu kadın sevmiyormus ve partnerinin begenmeyeceginden endiseleniyormus. Alti ustu vajina ne kadar değişik olabilir ki süslü? Takma kafana

16 nisan 11:19

2. Ben de beğenmiyordum baya ama sonra çirkin ya da güzel vajina olmadığını farkettim, hepsi birbirinden farklı sonuçta. Siz rahatsız oluyorsanız belki estetik düşünebilirsiniz ama başkası için bu kadar düşünmeyin boşverin, kendileri mükemmel sanki. Ki mükemmel bile olsa vajinanızın şekline bakıp da soğuyacak adam da (ki hiç duymadım öyle birini) bırakın soğusun yani.

16 nisan 11:38

3. allah başka dert vermesin kardeş

16 nisan 13:08


4. süslüm ben de aynen senin gibi düşünüyordum. hatta arttırıyorum 1. anonim gibi düşünüyordum. şu an aktif bi cinsel hayatım var ve hiçbir problemimiz yok gayet güzel ve değerli hissediyorum

16 nisan 16:02

5. Ben de beğenmiyorum ama hiç soğumadım kendisinden benimsiyorumda.(gizlinot: Canım kukum) Beğenmeyen küçük oğluna almasın süslü.

16 nisan 23:44