6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

vajinasını beğenmeyen süslüler?

merhaba süslüler. henüz cinsel bir şey yaşamadım, kendi vajinamı beğenmiyorum, benimseyemiyorum. böyle olup bu düşünceyi zamanla aşanlarınız var mı? çıplaklık tabu gibi geliyor, utanıyorum epey. karşımdaki insan ya soğursa? diye düşünüyorum.

1. Vajinama sıra gelene kadar o kadar çok begenmedigim, ciddi sorun olan fiziksel özelliklerim var ki.. Muhtemelen bu gidişle kimse vajinamı göremeyecek. Onun sırası gelince ona üzülürüm, su an daha önemli dertlerim var :)

Bu arada çoğu kadın sevmiyormus ve partnerinin begenmeyeceginden endiseleniyormus. Alti ustu vajina ne kadar değişik olabilir ki süslü? Takma kafana

16 nisan 11:19

2. Ben de beğenmiyordum baya ama sonra çirkin ya da güzel vajina olmadığını farkettim, hepsi birbirinden farklı sonuçta. Siz rahatsız oluyorsanız belki estetik düşünebilirsiniz ama başkası için bu kadar düşünmeyin boşverin, kendileri mükemmel sanki. Ki mükemmel bile olsa vajinanızın şekline bakıp da soğuyacak adam da (ki hiç duymadım öyle birini) bırakın soğusun yani.

16 nisan 11:38

3. allah başka dert vermesin kardeş

16 nisan 13:08


4. süslüm ben de aynen senin gibi düşünüyordum. hatta arttırıyorum 1. anonim gibi düşünüyordum. şu an aktif bi cinsel hayatım var ve hiçbir problemimiz yok gayet güzel ve değerli hissediyorum

16 nisan 16:02

5. Ben de beğenmiyorum ama hiç soğumadım kendisinden benimsiyorumda.(gizlinot: Canım kukum) Beğenmeyen küçük oğluna almasın süslü.

16 nisan 23:44

6. "allah başka dert vermesin"lik bir soru değil bu. cinsel organ genç-yaşlı, kadın-erkek özellikle de deneyimsiz ve vücudunu beğenmeyen birçok insan için dert maalesef ki.

ben de vajinamı beğenmem, labiaların asimetrik oluşu, o bölgenin normal tenime göre daha koyu oluşu, istiridye gibi bir yaratığa benzemesi falan aghsdf. çıplaklık da benim için hala aşılması zor bir şeydir ama bunun nedeni bence küçüklükten buna alıştırılmamak. ne güzel kız arkadaşlar, kızkardeşler, kuzenler, anneler falan görüyorum birbirlerine ağda yapıyorlar, beraber hamama gidiyorlar, beraber soyunup giyinebiliyorlar, kısacası çıplaklıklarından çekinmiyorlar çünkü farkındalar sizde olan onlarda da var. benim kızkardeşlerim olmasına rağmen maalesef evde böyle rahat bir ortamım olmadı. zaten cinsellik ve vücudumla ilgili ne öğrendimse kendi başıma öğrendim.(gizlinot: gittim ergenken popomun üstündeki şeftali tüylerini jiletle aldım mesela tanrımmmm hala ceremesini çekerim) o sebeple her sorunumu böyle internetten ya da yaşayarak çözmeye çalıştım. halbuki çevremde birkaç çıplak kadın görseydim, onların yanında çıplak gezebilseydim belki de vücudumu ya da vajinamı çıplakken bu denli uzaylı hissetmeyecektim.

Geçenlerde de bu tür bir başlığa eklemiştim, yine paylaşayım, şöyle bir tumblr sayfası var:

(link: http://genitalsanxiety.tumblr.com/ genitals anxiety) *nsfw* (gizlinot: dikkat ağır kuku fotoları içerir)(gizlinot: uygun bir ortamda değilseniz açmayın)

tam bahsettiğimiz şey için açılmış bir sayfa, buyrun dünyadaki örneklerle ne kadar da farklı tiplerde vajinalar var görün. en azından yalnız olmadığınızı hissederek, kendinizi bu konuda kötü hissetmemeye, aslında "normal" olanın bu "çeşitlilik" olduğuna kanaat getiriyorsunuz o tumblr'a biraz göz atınca.

bu arada ben artık pornolarda da çok çeşitli vajinalar görüyorum. yukarıda verilen naomi woods örneği gibi, clitorisi çok büyük olan da var, labiaları asimetrik olan da. tek farkları büyük ihtimal onlar "genital bleaching" yaptırıyorlar, üstüne makyaj ve bir de pembeli, blur'lu kamera efekti eklenince bizde olsa dert edeceğimiz pusiler, wow'luk hale geliyor. :)

insan kendinde bir şeyi sevmeyince öyle karşısındakinin "love yourself" demesiyle hemen sevemiyor, kendimden biliyorum ama o bölgemi temiz ve enfeksiyondan uzak tuttuğumda, güzel iç çamaşırlarıyla süslediğimde bazen "o kadar da medusa değilsin kız." diyebiliyorum kukuma. :)

belki siz de böyle böyle alışabilirsiniz. :))

17 nisan 01:42