sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
17 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

wetn wildın yeni paletleri ve sinir krizi?

süslüler izmirde arkadaşımla eş zamanlı olarak on gratise baskın yaptık sdjchn bakın on dyorum ya insaf hiçbirinde not a basic peach ve rose in the air yok diğer ikisi her yerde ne hikmetse... biliyorum çalışanlar kendilerine alıyor paletleri ama bir kaç tanesi perşembe yeni sevkiyat gelecek dedi perşembe gittim baktım yine yok. narlıdere balçova güzelyalı sınırları içinde herhangi bir gratiste gören var mı acaba? yani indirimi falan geçtim normal fiyatını verip alacağım artık.

1. ne paletmiş arkadaş asdghj az sabredin gelir

12 mart 19:20

2. Farsız mı kaldınız arkadaşlar bu ne tüketim çılgınlığı böyle?

12 mart 19:37

3. Pardon da size ne? 

12 mart 19:39


4. e bir an önce almak istiyo belli ki kız, gören var mı diye sormuş gelin bana akıl verin mi demiş? ay neden her gördüğünüz şeye yorum yapma isteği duyuyorsunuz hiç anlayamıyorum ya.

12 mart 19:40

5. Ben buradaki gratiste wet n wild yaz setlerinin vs geldiğinde konulan küçük kimsenin gözüne çarpmayan bi şekilde küçük standımsı bir şeyde, loreal kil maskeleri, hediyelik eşyalar vs arasında kaybolmuş halde eski seriden walking on eggshell paletinin yeni tasarımlı şeklini gördüm kalanlarını yemişlerdi. Kendi standında bu yeni paketlemeli paletlere dair hiçbir şey yoktu. Belki gözünüzden kaçırmışsınızdır sizin oraya da bu şekilde gelmiştir

12 mart 19:54

6. ay yani gerçekten size ne diyeyim anonimler... hiçbir şey dememeyi tercih ediyorum asjhn sinir olduğum nokta çalışanların paletleri kendilerine eşine dostuna ayırması. her girdiğimde sordum çalışanlara zaten diğer paletlerin hepsi tam ama bu ikisi yoktu kendi standtlarında duruyorlardı. yani almak istiyorum ve arıyorum size ne bundan. çalışanların tavırları bile sinirimi bozup almak için hırs yapmama yetiyor dediğiniz gibi. saçmasınız vallahi. teşekkürler kızlar cevaplarınız için bu arada.

12 mart 20:38

7. Bütün çalışanlar paletleri tamamlayana kadar bekleyeceğiz galiba geçen gün nişantaşı gratiste bir muhabbete şahit oldum rose in the air den iki tane gelmiş ve ikisini de çalışan tek bir kız almış olaya bak :)

12 mart 20:39


8. ben de sizinle aynı durumdayım İstanbuldayım ve etrafımdaki avmlere kadar her yere baktım yok

başka paletlerim var mı evet var o renkleri kullanmazsam ölecek miyim hayır tabiki de...

sonuçta makyaj kimse için olmazsa uğrunda ölünecek bir şey değil

Şu açıdan bakmayı deneyelim bir de bir arkadaşım(gerçekten arkadaşım :)belki de çoğumuzun öğle yemeği parası olan 13 liradan o paletleri alabilmek için yaklaşık bir aydır para biriktirmeye çalışıyor ve takip ediyor.Bulsam ve alsam dahi hediye olarak kabul etmeyecek biliyorum.Haliyle olmayan canından para biriktirip o kadar bekleyip mağazada kalan paletlerin başka renkleri var mı diye sorunca iki renk palet için "tek gelenler onlar"diye salak yerine konmak hiç de hoş hissettirmiyor.

Evet orada çalışıyor olabilirler ama kendilerine ayırmalarının ve üstüne gelen müsterileri terslemelerinin çok büyük bir haksızlık olduğunu düşünüyorum yani bu konu sadece palet konusu değil ayrıca burada tüketim manyaklığının söz konusu olduğuna kesinlikle katılıyorum ama bunu gösteren insanların bir palet için birbirlerine aldıkları tavırdır.Bir palet için mağaza mağaza gezmek değil.

Ben vazgeçmenin eşiğindeyim watsonstan benzer bir palet var ona bakacağım çünkü bir palet için bu kadar laf yemeye zaman harcamaya değmez.

12 mart 20:42

9. Peki bizim buna yorum yapmamızdan size ne acaba?

12 mart 20:56

10. haklısınız yani çalışanlara soruyorum paletleri ve yalan söyledikleri o kadar belli ki. bari sadece bu ikisi geldi bu mağazaya deme inandırıcı olmuyor yani en azından bitti de. gördüğünüz gibi sevgili anonimler hiçbirimiz paletsizlikten ölecek değiliz ama ekstrem durumlar da oluyor. amacım bu konuyu a.mak değildi ama siz açtırdınız madem çalışanların bu tavrı sadece bu iki palette değil rağbet gören her üründe var. sadece bu konuda da değil hatta o kadar saçma sapan muamelere maruz kalıyoruz ki. ben şikayet edeceğim müşteri hizmetlerine bu durumu ama ne kadar etkili olur bilmiyorum. çalışanların ürün ayırması bence büyük bir haksızlık. hele ki ufacık bir gratiste bile 3 4 kişinin çalıştığını ve adım başı gratia olduğunu düşünürsek biz ürünlere nasıl erişim sağlayacağız. böyle hesaplarsak heralde paletleri anca 3 ay sonra görebileceğiz...

12 mart 23:10