5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

wwhatsappta kimlerin çevrimiçi olup olmadığını takip eder misiniz ?

takip ettiğiniz kişiler kimler oluyor? yani hayatınızda anlamı nedir bu kişilerin? sevdiğiniz kişilere mi bakarsınız genelde? online olup olmadığını takip eden birisi olduğundan şüpheliyim de.

1. Cümleler biraz düşük olmuş düzeltemiyorum, kusura bakmayın süslüler.

13 haziran 13:42

2. Whatsapp ı ilk kullanmaya başladığımda evet. Şimdi hayır. Sosyal medya kullanmayan annem arkadaslarınınkine bakıyor çünkü ne instagram ne facebook tek iletişim kanalı whatsapp diye aman da hatice ne zaman baksam çevrimiçi falan diyor. Yani teknolojiyle çok içiçe olup her haltı eksiksiz kullanıp bir de whatsapp da çevrimiçi kovalamak bana biraz saçma ve işsiz insan işi gibi geliyor. Özel bir durum olur orası ayrı ama onun dısında işim var gücüm var. 

13 haziran 14:00

3. Tamam süslüler anladım çoğunuz takip etmiyorsunuz.

Peki edenler kimleri ediyor bunu merak ediyorum daha çok. Takip edildiğime eminim çünkü.

13 haziran 14:10


4. Ben sadece erkek arkadaşıma bakıyorum çevrimiçi mi, son mesajımı görmüş mü vs diye. Çevrimiçiyse genelde kiminle konuşuyorsun diye sorarım :d Benden hoşlanan bir sınıf arkadaşımın da zamanında beni deliler gibi takip ettiğini biliyorum. Hatta bir uygulama var, ismi dog'lu bir şey. Ambleminde fosforlu yeşil renkte bir köpek var. Bu uygulamayı onun telefonunda gördüm, ne olduğunu sordum. Çünkü telefonlarımız aynıydı ve indirecek yeni işe yarar uygulamalar arıyordum. takip etmek istediğin kişiyi kaydediyormuşsun ve ne zaman whatsappa girip çıktığını gösteriyormuş. Beni oraya kaydetmiş. yani kısacası süslü, arada hoşlantı veya sevgi varsa takip edilir biri.

13 haziran 14:20

5. 6.anonim

Whatsdogu duymuştum süslücüm artık çalışmıyormuş sanırım ama iphoneda böyle bir uygulama yok diye biliyorum. Ve bu kişide iphone kullanıyor.

Ben nasıl biliyorum derseniz, ben de ufaktan stalk yapıyorum çünkü.

13 haziran 14:25