13 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

yüzüm çok alaturka görünüyor avrupai olmak istiyorum?

cool olmak istiyorum. amaa sürekli ağzı kapanmayan aşırı tepkileri olan biriyim. bir de daha avrupai tarzda makyaj yapmak istiyorum. önerileriniz var mıdır? not: özgüvensizsin diyenler olacaktır. özgüvenli olsam bu soruyu sormazdım.

1. bence sadelik her zaman daha avrupai ve cool duruyor. basic giyinmek, daha doğal tonlarda ve aydınlık makyajlar yapmak, farklı aksesuarlar kullanmak.

13 şubat 00:40

2. bence o tepkileri değiştirmeniz sizi cool yapmaz olduğunuz gibi davranmalısınız. görünüm olarak yok gibi makyaj genelde avrupalı kadınlarda en çok gördüğüm.

13 şubat 00:44

3. Niye özgüvensizsin diyelim sevgili süslü. Herkes kendisine karşı daha acımasız olabiliyor. Üstteki süslülerin dediği gibi sade ya da tek noktaya vurgu yapan makyajlar deneyebilirsiniz.

13 şubat 00:53


4. Skam’daki noora geldi gözümün önüne.

Net bir ten makyajı,allık olaylarını abartmıyoruz,boş gözler ve dudakları ön plana çıkartmak isterseniz güzel bir bordo ruj.

Tabi bu sizin yüzünüze göre şekillenebilir ama bu avrupai havayı tarzınıza yansıtırsanız makyajınızın devamı gelir bence. 

13 şubat 01:01

5. youtube kelsey simone . cok dogru demis ilk anonim, siyah beyaz sade seyler, kelsey simone u izleyin, o kendine guven ve kendini sevme, uygun fiyatlarla ortaya cikardigi kombinler. size guzel ilhamlar verecek bence

13 şubat 01:28

6. Ben de ne yaparsam yapayım kezban gibi duruyorum. Yani nasıl desem çevremdekiler de bazen söylüyor mal gibi bi ifaden var diyorlar:) hatta küçükken komşular falan beni hep zihinsel engelli sanarmış. Ne zaman ki okul birincilikleri, il birincilikleri, aldığım ödüller falan duyulmaya başlandı o zaman itiraf etti çoğu:) 30 yaşına geldim yine aynı ifade :)

13 şubat 02:48

7. aynı ben :)

13 şubat 04:27


8. (yazar: tavsiyesever) sizinki farklı boyutmuş değişikmiş hdjdhfds :d:d benim yüzüm nasıl diyim tam bir ortadoğuluyum ya araplara benziyorum. :d kötü bişey mi değil ama benim güzellik algıma uymuyor.

13 şubat 08:04

9. Ben de aynen anlattiginiz gibi oryantal bi tipim, herkesin taktigi su ince altin zincirleri taksam antakyanin kibar kiziii gulistaaan gulistaaaan gulistaaaan olurum yani. Bi kinam eksik. zaten butun cerkesler ince kibarken bizim soyumuz irandan gocmus nordik olcak halim yok tam bir ortadogulu tipim var :) soyle seylere dikkat ediyorum ben, kaslarimi cok uzatmiyorum oyle marti gibi uzuuuun uzadiya kaslar ve kavis insani daha oryantal yapiyor. Kisa kut duz modeller yapmaya calisiyorum. Sari taki kesinlikle kullanmiyorum, siyah, rose, daha cok mat takilar kullanmaya calisiyorum. Duz lob model sac cok yakisiyor aslinda bizim tipimizde insanlara ama sacim duz degil surekli fonuyle ugrasamiyorum. Duz fon iyi. Ha sacin da doreli bakirli tonlarindan mumkun oldugunca kacinip ya notr ya da kullu tonlarda boyatmak lazim. Cicekli, buyuk desenli seyler asla kiyamet kopsa giymiyorum. Firfir, saten, volandan kaciniyorum. Yani genel anlamda cizgileri goz yoran seyleri azaltmaya calisiyorum. 

13 şubat 08:53

10. sadece yüz için değil genel olarak şunları söyleyebilirim;

bronzer, aydınlatıcı kullanma

far sürme

allığı asla abartma ve klasik renklerde kullan

lipbalm gibi duran standart renklerdeki rujları kullan

saçların tek renk olsun

dantellerden, çiçekli veya desenli kıyafetlerden kaç. düz renk bir ince triko, kot pantolon ve spor ayakkabı, hoş bir sırt çantası kullan. çizgili üstleri de kullanır avrupalı kadınlar çok fazla.

amerikanvari ve hudavari şeylerden kaç yani. bu kadar.

13 şubat 10:48