17 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

yabancı sevgili yapan süslüler?

nasıl tanıştınız, nasıl gelişti, sadece merak ediyorum 

1. Okulda kutuphanede tanistik

18 ocak 21:22

2. bir tanesiyle tatildeyken tesadufen tanismistik sonra devam etmistik. Bir kac tane de yine yurtdisi seyahatlerimde orada kaldigim sure boyunca takilmalik kisiler oldu. Valla iyi ki olmuslar. Burdaki onune gelene kezban diyen kompleksli, sevismeyi bilmeyen, nezaketsiz ayilardan sonra ilac gibi geldiler. Orada bulundugum bir kac gun boyunca guzel vakit gecirdik. Farkli kulturlerden insan tanimis oldum. bir tanesi de var ki internetten tanisip onu gormek ugruna ulkesine gittim. Zaten cok etkilenmistim ama gordugum an asik oldum. Sonrasi hic guzel gelismedi ikimiz icin. Oralarda beni sap gibi birakti, cok az gorustuk. Bir gun sabahlara kadar yanimda kaldi bir gun yuzume bakmadi falan. Adam manyak cikti Riza baba kisacasi. Donunce vatan topragimi opmustum yani. Yine de imkani olanlara tavsiye ediyorum bati’nin ahlaksizligini alin agshshs

18 ocak 21:47

3. Aynı şirkette çalışırken tanıştık. Türkiye onun sorumlu olduğu ülkelerden biriydi ve bu yüzden 3-4 ayda bir gidip geliyordu. İngilizcem iyi olduğu için topluca çıktığımız bir yemekte yan yana oturttular bizi. O gece sanattan girdik, bilimden, siyasetten çıktık. Sonrasında da İlk adımı ben attım. 1,5 sene uzak mesafe ilişkisi yaşadık. Bir ben gittim bir o geldi. Şimdi de 1,5 senelik evliyiz. 

18 ocak 23:11


4. yabancı eniştelerimizin kardeşi kuzeni olanlar hayrına bize de ayarlasın

18 ocak 23:19

5. meali: nasıl düşürdünüz?

19 ocak 10:44

6. Erasmusta tanistim 1 yildan fazladir evliyiz.

19 ocak 15:58

7. Erasmus yaptigim sehirde yasiyordu. Esn ile vakit geciriyordu. Boyle bi ortamda tanistik. Erasmus bitene kadar 2 3 ay beraber vakit gecirdik. Sonra okul icin istanbula geri dondum. 1 yil kadar uzaktan yuruttuk. Bu sirada 2 3 defa gorustuk yine.iste sonra da evlendik.

Ben ustteki anonim heheh

19 ocak 16:01


8. (yazar: Lynn) internet üzerinden tanışıp nasıl sevgili oldunuz, nasıl gelişti?

19 ocak 16:13

9. İki tanesi burada erasmus yapıyordu o sırada  tanıştık. Bunlardan biriyle esnci arkadaşlarım tanıştırdı (çok aşık oldum fakat kötü bitti, ecnebi biriyle tek kötü deneyimim bu ispanyoldu kiii en iyi türkten bile daha iyidir), diğeri tamamen yırtık dondan fırlarcasına arkadaşımla oturduğumuz bir yerde gelip benim tanıştı.(bu arkadaşımız almandı, çok çok çok sevdim, çok da iyi bir insandı yeri bende hep ayrı olacak.)  Almanya’ya gittiğim bir dönem okcupid adlı siteye kaydolmuştum, biriyle o siteden  tanıştım. Sonra onunla yürümeyince o sitenin nirvanasına ulaştığımı düşündüm ve kapattım hesabı, evet o da sana puanım 9 beyefendi diyebileceğim bir bey idi... Bu beyden sonra bir türk sevgilim oldu ki hayatta en büyük pişmanlığımdır, kendisi beni terk etti ki yaşadıklarıma tepki vermeyip uzun süre birlikte olduğum için düşündükçe utanırım. Bu ayı yavrusundan sonra hayatımda ard arda değişiklikler oldu, akademik hayatım dğzeldi eve şıktım derken bir de memleketimizde deneyeyim diyerek okcupidi tekrar açtım, amacım sadece ve sadece yeni çıktığım evdeki 1.5 kişilik yatağı denemekti nitekim denedim ilk bluşmada amerikalı biriyle ve dokuz aydır birlikteyiz. Biri de nasıl düşürüyor demek istemiş yazmış, çekinme arkadaşım sen de sor. Özet geç diyenler için, gece hayatı, yabancıların takıldığı barlar ve internet. Hadi eyvallah swh

20 ocak 01:34

10. Date sitelerinden uzun süreli ilişki çıkıyor mu ya? Hala kullanıp başkalarıyla da görüşmediğinden nasıl emin oluyorsunuz?

20 ocak 01:40