6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

yapanlarin yanina kar mi kalacak ?

ilahi adalet beklemek cok mu iyimserce? ilk kez affetmiyorum, affetmeyecegim. arkamda birakacagim belki ama affetmeyecegim. gecmise takili kalan biri degilim. ama hakkim helal olsun diyip salmayacagim, azad etmeyecegim. yasattiklarini yasar mi er gec? acisi cikar mi bi yerden? yoksa yakip yiktiklari, aldiklari ahlar, yari yolda biraktiklari yanlarina kar mi kalir? 

1. Bu dünyada kalsa bile öteki dünyada kalmayacağından eminim süslü.

17 ağustos 02:20

2. Ben bunu dileyecek kadar kotu bi insan degilim. Bunu dusundugum icin bile utaniyorum. Ama yazdiginiz sey gibi olmasi temennim. Bana bir faydasi olmaz biliyorum. Ama bu kadar basit degildir dimi? Bi insanin hayatiyla hayalleriyle oynamak. 

17 ağustos 02:20

3. Bu dünyada olmasa bile önür dünyada herkesin yaptıkları bir bir önlerine sunulacak. Siz güçlü durun. Diğerleri ise kendi pisliklerinde bogulsun.

17 ağustos 08:04


4. Eksik olmayin suslulerim, gununuz aydin olsun :) sayenizde benim oyle oldu, operim. 

17 ağustos 09:19

5. annem hep "sen doğru dur, eğri belasını bulur" der, ne zaman yoktan yere haksızlığa uğrasam bunu yapıyorum ben de. allahıma bin şükür de hep gördüm iş / arkadaşlık / aşk her konuda beni haksızlığa uğratan kişilerin pişmanlığını bir şekilde gösterdi hayat bana... yaptığını yaşamadan ölmezmiş kimse, rahat ol sen er yada geç ilahi adaleti göreceksin.

17 ağustos 13:48

6. Kizlar ilac gibisiniz.. allaha bin sukur ben dikligimden bi sey kaybetmedim, allah benzetmesin onlara.. hepinize opucuklerimi yolluyorum

17 ağustos 14:22