3 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

yas ilerledikce erkekle kadinin arkadas kalma olasiligi sanki azaliyor?

siz ne dusunuyorsunuz bu konuda? umarim aksi ornekler vardir suan yakin oldugum bi arkadasim var ve ben ondan boyle bir yaklasim gormeyi hic istemiyorum. yakin olalim cogu seyi beraber yapalim ama arkadas olalim istiyorum. ilkokul ve liseden kalan arkadaslarimlarimla bu daha mumkundu. yasim 24 ve bu yaslarda tanisip da boyle olan ornekler gormedim.

1. Benim gözlemim yaş ilerledikçe bütün arkadaşlıkların görüşme sıklığının azaldığı, hatta bazen bittiği. İnsanlar evlendikçe ya sosyalleşmeye daha az ihtiyaç duyuyorlar (çünkü zaten eşleriyle sosyalleşiyorlar), kimi zaman eşler bazı arkadaşlardan hoşlanmıyor. Araya bir de yoğun iş hayatı, çocuk girince insanların kendine bile vakti kalmıyor. Arkadaşlarıyla daha seyrek görüşüyor, kimisiyle kopuluyor. Ama herkeste öyle olacak değil. Yaşanan şehir, yapılan meslek de bu konuda önemli bir faktör mesela.

16 ekim 00:43

2. Soyleki daha yuksek lisanstayiz ve evlilik vs uzak durumlar bizim icin.

16 ekim 00:52

3. Kimi sorsan evli çünkü. Evli insanla sıfırdan arkadaş olmaya ben korkuyorum açıkcası ya manyak bir karısı varsa evimi basar diye. Ya da adam manyaktır 2 gün sonra sulanmaya başlar tanımıyorsun sonuçta otur vicdan azabı çek

16 ekim 07:57