5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

yassı geniş fırçalı oje tavsiyesi?

sally hansenların yapısını ve fırçasını seviyorum ama çabuk soyuluyor ve renk seçeneği az.  h&m’den aldım kıvamı çok koyu çıktı.  inglot’tan aldım fırçası ince ve çok akışkan olduğu için sürmesi zor geldi.  zoya düşündüm ama görsellerden gördüğüm kadarıyla onun da ince fırçası var.  bana yassı, geniş fırçalı ve renklerin kuruyunca matlaşıp canlılığını kaybetmediği bir oje önerebilecek olan var mı? high end de olabilir ama öncelikli tercihim 50 lirayı geçmeyen orta karar bir marka olması.

1. Firca olarak dediginiz flormar jelly look ama renk skalasi ve kalicilik icin flormar full color-ancak onun fircasi ince

6 aralık 2017 11:51

2. opi ojelerin fırçaları çok güzel ama kalıcılıkta ve renklerde zoya çok çok daha iyi bence, opi hep eh işte oluyor bende genel olarak.

bu arada hm ojeleri çok seviyorum. renk seçeneği, sürüm kolaylığı vs. 15 tane falan var sanırım bende. acaba kötü bir tane denk gelmiş olmasın?

6 aralık 2017 12:03

3. golden rose rich color ve color expert serisinin fırçaları nispeten daha geniş.

6 aralık 2017 13:01


4. herkese çok teşekkür ederim, bakacağım tüm önerilere. 

(yazar: agent) h&m oje acaba açıldı ve bekledi mi diye düşündüm ben de ama yeni bir seri gibiydi, her zaman gördüğüm ojelerden değildi, çok beklediğini zannetmiyorum. ama belki o seriye özgüdür bilemedim. h&m’den sadece bir kez oje aldım çünkü. 

6 aralık 2017 13:07

5. Yves roche markasina bakmanizi oneririm..fircalari tam sizin istediginiz gibi renk skalasi biraz sıkıntılı ama ojelerinin kalitesi ve sürümü mükemmel..

6 aralık 2017 18:00