15 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

yediğiniz en büyük kazık neydi?

arkadaşlar, hangimiz ne tip insanlar hayatımızda gördük, haydi paylaşalım. yediğiniz en büyük kazık neydi ? hiç olmaz derken ne oldu?

1. En yakın arkadaşım benimle küsünce sevgilime yeni en yakın arkadaşını ayarladı.

10 ekim 11:58

2. şırpıntı... iyi yırtmışssın süslü.

10 ekim 12:05

3. Çok çok yakın bir arkadaşım vardı babamız aynı yerde çalışıyordu ablası ile beraber aynı okulda falan okuduğum ablasının nişan aile fotoğraflarında bile bulunduğum tek arkadaşımdı ve hayatımda en çok desteğe ihtiyaç duyuğum anda bana sırt döndü ve bir daha asla konuşmadık..

10 ekim 12:06


4. En yakın arkadaşımla erkek arkadaşım birbirleriyle çok iyi anlaşırlardı. Erkek arkadaşımla bir gün aramız kötüyken kız dedi ki ben hallederim. Buluştular ve akşam bir mesaj; kusura bakma kalbime engel olamıyorum.. dedim ne alaka n’oluyo ya sonra pat instagramda fotoğraf el ele göz göze, iyi ki buldum seni sevgili diye not düşülmüş. Travmamdı. Hala da öyle 4 sene geçti hala içim acır.

10 ekim 12:10

5. yakın bir arkadaşım vardı lisede babası vefat etmişti hep destek oldum o zamanlar sevgilim de destek olmuştu yalnız olmasın diye hep birlikte takılırdık sonra sevgilim ile mesajlaştığını gördüm inkar etmişti ama ben mesajları görmüştüm sevgilimin telefonundan göstermişti kendisi sonra ben ayrıldım ve arkadaşlığımı bitirdim bunu yaparken bile hala kıza karşı suçlu hissetmiştim bi darbede ben yapıyorum diye ama boşaymış

10 ekim 12:15

6. Annesinin ruh sağlığı normal olmayan ve kötü şeyler yaşamış bir arkadaşım vardı. Ama çok çekingendi ve ailesi de çok sorumsuzdu. Hastane, ambulans, ilaç işlerini hep ben hallettim. ilaç takibini bile ben yaptım kadının, bir süre kullandıktan sonra da evlerine ambulans çağırıp kadının hastaneye yatmasını sağladım. Zaten arkadaşımdan defalarca dinlediğim için artık kendi hayatımdan biri gibi olmuştu. En son annesinin bıçakla saldırdığını öğrenince çok üzülmüştüm ve hastaneye yatırmak için ikna edip çabalamıştım. Arkadaşımı sıkmamak adına birkaç gün sonra nasılsın diye sordum ve “oo sana da eğlence çıktı. Kendi hayatınla ilgilen yeter çık hayatımızdan, sana ihtiyacım yok” dedi ve engelledi. 2 yıl sonra arayıp özür diledi, her şey senin sayende dedi ama affetmedim. Kötü günler geçiriyor olsa bile bu kadar gözünü karartıp nankörlük etmemeliydi. Kullandı, işlerini hallettirdi ve 2 yıl sonra aklına geldim...

10 ekim 12:30

7. Nişan hazırlıkları yaparken meğerse aylardır aldatıldığımı öğrenmem... hem de aldattığı kadının bana instagramdan yazmasıyla. 

Hayatımda yedigim en okkalı kazık was here.

10 ekim 12:32


8. Hiç olmaz derken en yakın arkadaşım dediğim insanlardan biri benim için özel bir yeri olan bir adamla birlikte oldu, yine hiç olmaz derken 10 küsur yıllık arkadaşım sevgilisi beni sevmediği için benimle görüşmeyi bıraktı.

10 ekim 14:10

9. Evli bir adamla birbirimize bir şeyler hissediyorduk ama kesinlikle sevgili olmuyordum, kurtulmaya çalışıyordum ve çok üzgündüm. Bunu anlattığım çocukluk arkadaşım aile faciası olabileceğini bile bile gidip anneme anlatmıştı.

10 ekim 15:40

10. kendi öz kuzenim bana şiddet gösteren ve hayatımı mahvetmekle tehdit eden, ve bir dönem için de başaran eski sevgilimle kanka olup beni sildi. ben ise bunu benim aramalarıma çıkmayıp telefonu arkadaşına açtırmasıyla öğrendim. o pislikle bana yaptıklarını bile bile kanka olmakla kalmamış, bir de en yakın arkadaşıyla çıkıyormuş. üstelik eski sevgilim bu kuzenimin halini tavrını beğenmediği için benim onunla konuşmama izin vermediği halde en yakın arkadaşına ayarlamış yani. aylar sonra netten yazıp ya böyle oldu ama biz kuzeniz sonuçta eninde sonunda affedersin vs. dedi.

10 sene oldu tek kelime etmedim.

10 ekim 16:36